Známé tváře v globálních kampaních

Dua Lipa, Julia Roberts, Kendal Jenner... Které značky vsadily na kouzlo osobnosti těchto dam?

Módní i kosmetické značky stále více kladou důraz na to, aby tvář, která jejich brand prezentuje, odpovídala co nejvíce jejich filozofii. Proto stále častěji na místo modelek vídáme v celosvětových kampaních herečky nebo zpěvačky.

Julia Roberts
Foto: archiv Calzedonia

Značka Calzedonia potvrdila, že Julia Roberts bude tváří nové kampaně punčochového zboží pro sezónu podzim/zima 2019. Pokračuje tak 6 let trvající intenzivní spolupráce mezi hollywoodskou hvězdou a značkou nabízející punčochové zboží a plavky, jež sídlí v italské Veroně.

Kendal Jenner
Foto: archiv Reserved

Módní značka Reserved vsadila na celebritu, influencerku, ikonu současné pop scény a jednu z nejlépe placených modelek současnosti. V kampani FW 19-20 se Kendall Jenner proměňuje ve hvězdy ikonických italských filmů a oslňuje diváka svůdnými tanečními pohyby a svým přirozeným hereckým talentem. 

Sarah Jessica Parker
Foto: archiv Intimissimi

Ani pro S.J. Parker není spolupráce s italskou značkou luxusního spodního prádla Intimissimi novinkou. Sarah se ve spolupráci evidentně osvědčila a tentokrát nebyla "jen" za modelku, ale stala se i choreografkou tance, který kampaň provází, takzvaného "twist bra".

Dua Lipa
Foto: archiv L'Oréal

Je novým, odvážným hlasem popové muziky. Od jejího úspěšného debutového alba v roce 2017 lámala londýnská zpěvačka Dua Lipa rekordy, což vedlo k tomu, že je nyní nejstreamovanější ženskou umělkyní na světě. Dnes se značka YSL Beuté pyšní, že se Dua Lipa stala ambasadorkou nové dámské vůně Libre.

Čtěte dál