Známe jména budoucích topmodelek

V pondělí 7. října proběhlo slavností vyhlášení prestižní modelingové soutěže My Model Contest 2019. Kdo bude zářit na přehlídkových molech po boku Hany Soukupové, Karolíny Kurkové nebo Anety Pajak?

Pondělní večer 7. října hostil pražský hotel Mama Shelter již 3. ročník prestižní modelingové soutěže My Model Contest 2019, díky které svou úspěšnou modelingovou kariéru nastartovaly modelky Karolína Egersdorfová či Johana Slezáková. Obě září na molech prestižních módních domů jakými jsou například Saint Laurent, Dolce & Gabbana, Blumarine a mnoho dalších.

Vítězky soutěže, zleva: Natalia Borsuk,  Anna Bicanová, Zuzana Kusá a Nicol Kosinová; foto: My Model Agency

Finálového klání roku 2019 se účastnily dva týmy, a to z Česka a Polska, kdy za obě země bojovalo vždy 8 dívek.

“Letošní ročník byl opravdu nejsilnější za poslední roky a bylo těžké vybrat pouze jednu vítězku. Během několika posledních měsíců jsme procestovali téměř celé Česko a byli jsme velmi mile překvapeni, kolik krásných dívek se u nás nachází,” okomentovala na finalovém večeru výběr dívek Lenka Horová Jochová, ředitelka agentury My Model Agency, která společně s Mango Models Polsko soutěž uspořádala. “Díky tomu, že letošní ročník byl opravdu silný jsme se rozhodli ocenit tedy celkem 4 nadějná děvčata, která se dostala do finále a ve kterých vidíme potenciál do budoucna,” dodává Lenka Horová Jochová.

Natalia Borzsuk; foto: My Model Agency

Vítězkou za Českou republiku se stala patnáctiletá Anna Bicanová z Miletína u Hořic a za Polsko sedmnáctiletá  Natalia Borsuk z Pulawy. Obě teď čeká spousta práce a již brzy se mohou těšit na přehlídková mola módních týdnů v Paříži, Miláně, Londýně a dalších světových metropolí. Ne nadarmo tak finálový večer navštívila spousta mezinárodních modelingových agenur jako například Why Not Milan, Viva Models Paříž, Squad London nebo Donna Tokyo, neboť právě My Model Agency úzce spolupracuje s těmito nadnárodními hráči a během svého působení si získala prestižní renomé v této oblasti.

Anna Bicanová; foto: My Model Agency

Finalistky se představily v kolekcích prestižních českých návrhářů: Chatty, La Formela, Vanda Janda a Zoltan Toth.

My Model Agency zastupuje významné české supermodelky Karolínu Kurkovou či Hanu Soukupovou nebo také Ester Berdych Satorovou, a dále dnes již velmi dobře známé polské topmodelky Mag Czysewksou či Anetu Pajak, která byla přítomna i finálovému večeru v Praze za doprovodu Moniky Sowinské z Mango Models PL. 

Foto: My Model Agency

Slavnostním vyhlašovacím večerem provázeli Kristýna Schicková a Ondřej Havel.

V galerii najdete známé ososbnosti a influencery, kteří si show nenechali ujít.

Čtěte dál