Zlato z Francie

Kosmetika, kterou si zamilujete.

Foto: archiv Dr.Max

Pokud toužíte po dokonalé pleti i v pokročilejším věku, neměla by vám uniknout kosmetická značka NUANCE, která se zrodila ve Francii, v „kolébce“ kosmetiky.

NUANCE propojuje dva světy – svět přírody a vědy – které se navzájem obohacují. Kosmetická značka staví na myšlence, že ty nejdokonalejší ingredience najdeme v přírodě, která nám poskytuje unikátní rostlinné extrakty. Jsou k pleti šetrné a zároveň přinášejí maximální účinek.

Kouzlo NUANCE ale spočívá v tom, že dokáže tyto přírodní extrakty zpracovat, aby si uchovaly maximální čistotu a koncentraci aktivních látek.

Supreme Lifting Golden Mask

Mezi naprosté bestsellery této kosmetické řady patří unikátní Zlatá maska NUANCE Supreme Lifting, která obsahuje rostlinné extrakty v té nejvyšší čistotě a v těch nejvyšších koncentracích.

Foto: archiv Dr.Max

Patentovaná složka REPULPAMI ER z květů bílého ibišku a plodů baobabu má intenzivní hydratační a zpevňující účinek a působí proti vráskám. Extrakty z červené vinné révy a kaštanu podporují mikrocirkulaci a pomáhají tím udržet mladistvý vzhled pleti. Výtažek z ginkga díky svým antioxidačním účinkům zpomaluje projevy stárnutí pleti. Maska obsahuje výtažek z jantaru, který jí propůjčuje zlatou barvu a působí zároveň jako silný antioxidant.

Pleť je po použití zpevněná, sametově hebká, vláčná a rozzářená. Maska má krásně jemnou konzistenci a výborně se nanáší. Po aplikaci je pleť, vyplněná, zvláčněná, zpevněná a rozzářená. Už po 15 minutách Zlatá maska pleť okamžitě vypíná, vyplňuje vrásky, zvláčňuje, vyživuje a rozjasňuje.

Zlatou masku NUANCE Supreme Lifting seženete exkluzivně v lékárnách Dr.Max a na e-shopu www.drmax.cz. Pořídíte ji za 799 Kč.

Čtěte dál