Zlato a třpyt

Milujeme všechno, co se třpytí. Tyhle novinky ze šperkařských domů nás učarovaly nejvíce.

Foto: archiv Louis Vuitton

Pokochejte se pohledem na ty nejtřpytivější novinky, které by vám neměly uniknout a pomalu začněte psát Ježíškovi.

Louis Vuitton B Blossom
Foto: archiv značky
Ikonický kvítek ve tvaru hvězdy, který vytvořil Georges-Louis Vuitton v roce 1896, se nyní objevuje v nové podobě stylové kulaté „pečeti“, která v sobě spojuje sebevědomí a hravost. V kolekci najdete prsteny, náramky, náušnice, přívěšky a řetízky z růžového a žlutého zlata posázené třpytivými diamanty.
Panthère de Cartier
Foto: archiv značky

Poprvé vkročil panter do světa Cartier v roce 1914. Od té doby se ikonické zvíře šperkařského domu objevilo v nespočtu podob, odhalující různé tváře své divoké a nespoutané osobnosti. Cartier nyní uvádí nové modely v kolekci náramků a prstenů z růžového, žlutého i bílého zlata bez či v kombinaci s diamanty.

Roberto Coin Rock and Diamonds
Foto: archiv značky

Kolekci Rock and Diamonds poprvé představil Roberto Coin již před dvěma lety. Letos nabídku obohatil náramek a trojice prstenů, které se svým nadčasovým a rebelským designem skvěle hodí jak k večerní róbě, tak ke kožené bundě.

Niessing Ring
Foto: archiv značky

Niessing vytvořil ke 40. výročí svého nejslavnějšího prstenu z roku 1979 Niessing Ring limitovanou edici 40. Kroužek s výřezem, originální tvar všech prstenů, a precizně vsazený diamant. Víc není třeba. Patentovaný Niessing Ring odhaluje krásu diamantu ze všech stran. Designová ocenění za patentované prsteny Niessing Ring doplňují sbírku prestižních cen za inovace a design, která se díky nadšení a zručnosti zdejších zlatníků neustále rozrůstá.

Čtěte dál