Zimní menu Alexandry "Sashi" Gachulincové

Známá modelka agentury Elite Bratislava nedávno bodovala i v zábavné show "Tvoja tvár znie povedome". Exkluzivně webu Harper's Bazaar prozradila, co má na zimě nejraději a bez čeho si toto období neumí představit.

Já a zima

Miluji zimu, ale takovou pravou - romantika, sníh, hory, chata, krb... Ve městě zima není nic moc. Proto se nejraději během tohoto období zdržuji na horách. Jezdím na běžkách, sáňkuji se nebo se procházím se psem... Také se ráda přes zimu setkávám s kamarády na svařáku...

Zimní must have

Slunce na horách je velmi silné a dokáže spálit, takže rozhodně mi v tomto období nechybí krém s UV filtrem, případně make-up, který má také UV ochranu. Na vlasy ráda používám vlasový sprej se solí, abych nepůsobila jako zmoklé kuře. A samozřejmě nesmí chbět ani červená rtěnka a lak na nehty.

Zima a trendy

Káro. Kárované sukně, kalhoty, bundy... Také kabáty Max Mara nebo kabelka Bottega Veneta, to je vše, co považuji za nadčasovou klasiku a během tohoto období mám opravdu ráda. Také mě letos zaujala zelená barva.

Rozmazlování

Už mám na to věk, takže by se dalo říct, že přišel na psa mráz a tak během zimy poctivě chodím na manikúru a pedikúru. Také je to ideální období na masáže a beuaty treatmenty, po kterých je pleť okysličená a zářivá. Jednoduše, rozmazlovat se v zimě je také jednou z mých oblíbených činností.

Já a sportování

Zima je skvělým obdobím na outdoorové sporty. Běžky jsou super na kondici, lyže nebo snowboard jsou také dobrým zápřahem. Ale také ráda zajdu na volejbal, lezeckou stěnu, jógu či pilates. A když jsou v mém okolí děti, ráda je vezmu na sáňkování. Při tom se dá shodit tolik kalorií, že si pak můžete dát i tři pizzy....

Ps: Pokud jsi single, musíš jet v zimě na hory. Ať už slovenské nebo české - tam vždycky někoho nového potkáš -)

Čtěte dál