Ženskost, elegance, svůdnost – obdarujte se na Mezinárodní den žen

Pořídit si nový kousek spodního prádla? Kdy jindy než právě na MDŽ!

Představujeme vám dnes tři značky, za kterými stojí inspirativní ženy. Zaručujeme, že v těchto kouscích „od žen pro ženy“ se budete cítit svůdně, žensky a sexy, a to nejen 8. března. Pojďme na to!

Foto: archiv Lenoir Lingerie

Lenoir Lingerie

Za značkou stojí Američanka Kristin Prim. Ta nezahálela a už ve svých 14 letech vypustila s finanční podporou svých rodičů do světa stejnojmenný časopis Prim a stala se tak vůbec nejmladší redaktorkou na světě. Mimo to, že jako modelka spolupracovala na kampaních například s Bulgari či Diesel, Kristin v roce 2016 představila svůj feministický projekt „The Provocateur“ – digitální schránku, kde si ženy mohly navzájem posílat dopisy a podporovat se. Projektu se zúčastnila spoustu amerických celebrit – například Janet Mock či Amanda Palmer.

Poslední Kristinin projekt je právě její „lingerie line“ Lenoir, kterou spustila na konci roku 2018.

„Vzít něco takového, jako je ženskost, která byla po staletí znamením slabosti, a přetvořit jí v něco, co vyjadřuje nezávislost a sílu, je přesně důvod, proč tohle dělám a proč Lenoir Lingerie vznikla.“

Spodní prádlo je ručně vyráběno v New Yorku a vy si ho můžete pořídit na https://www.lenoirlingerie.com.

Foto: archiv Loveday London

Loveday London

Loveday London, brand, který je inspirovaný „hardcore romance = drsnou romancí.“ Za značkou stojí opět žena s velkým Ž - Luisa Loveday. Kromě toho, že úspěšně vede značku, se doma zvládá starat o dvě děti, manžela a dvě kočky k tomu (ach, ten ženský multitasking).

Spodní prádlo je vyráběno z luxusní krajky, nejjemnějšího hedvábí a italské kůže. Nově značka představila i veganskou kolekci Fallari, za což od nás získává další malé plus.

Na e-shopu https://lovedaylondon.com mimo jiné najdete i patentovaný systém, který vám pomůže s vybráním té správné velikosti.

Foto: archiv Zuzana Kubíčková

Zuzana Kubíčková

Ochudit se o lokální produkci by byla škoda! A tak naší poslední hrdinkou není nikdo jiný než Zuzana Kubíčková. My jsme vám v září představili její kampaň ke kolekci Couture a připravit se o její spodní prádlo by byl velký hřích. Zuzka si umí s materiály pořádně vyhrát. Jestli si potrpíte na siluety, výšivky, perličky nebo peříčka a hledáte něco neobvyklého, určitě zamiřte na https://www.zuzanakubickova.com/lingerie.

Čtěte dál