Zendaya září v novém filmu. Podívejte se na ukázku

Netflix má letos v plánu každý týden uvést nový snímek ze své vlastní produkce. Patřit k nim bude i romantické drama Malcolm & Marie.

Foto: Netflix

Že Zendayu, herečku a jednu z nejtalentovanějších mladých žen současnosti, bychom neměli spustit z očí, víme již od veleúspěšného seriálu Euphoria, za který získala cenu Emmy. Režisér Euphorie Sam Levinson si nyní americkou hvězdou ke spolupráci vybral podruhé a společně natočili snímek Malcolm & Marie, který 5. února uvede Netflix.

Malcolm & Marie se natáčel během pandemie za velmi přísných podmínek. Herci byli obsazeni jen dva - Zendaya a John David Washington, syn Denzela Washingtona, kterého známe z filmů BlacKkKlansman či Tenet - a celý děj filmu se odehrává na jedné lokaci, jejich domě. 

Napínavá noc

Washington hraje filmového režiséra a Zendaya jeho partnerku. Film je zachycuje od okamžiku, kdy se vrací ze slavnostní premiéry Washingtonova nového filmu a společně čekají na první kritiky a předpokládaný úspěch snímku. Během večera si ovšem začnou vyříkávat věci, které dlouho čekaly pod povrchem, a jejich vztah musí projít těžkou zkouškou. 

Film je poctou artovým snímkům i starým romantickým hollywoodským dramatům a brzy po zveřejnění traileru se začalo spekulovat o tom, zda si oba herci vyslouží svými výkony nominace na Oscara. Na ukázku z filmu se podívejte níže.

Další videa