Zázračné omlazení v malé ampulce

Už jste slyšeli o proteoglykanech? Zřejmě ještě ne, ale pokud vám povíme, že díky nim se vaše pleť rozzáří, vyhladí, obnoví pružnost a celkově se omladí, věříme, že získáme vaši pozornost. Vyzkoušejte ampulky PRAXIS.

Proteoglykany jsou totiž makromolekuly, které jsou dokonalým zdrojem právě k obnově a omlazení pokožky. Regenerují buňky epidermis, aktivují metabolismus pojivové tkáně, přispívají k udržení mechanických funkcí pokožky, a tak udržují pleť dokonale hydratovanou a hladkou po delší dobu.

Archiv značky

Tento dokonalý mix naleznete v malých antiagingových ampulkách PROTEOGLICANOS PRAXIS, které dodají pokožce rychlou hydrataci, lifting a zároveň okamžitý efekt rozzářené pokožky. Kromě již zmiňovaných proteoglykanů obsahují stabilizovaný vitamín C, jenž působí antioxidačně, stejně tak jako vitamín E, který navíc zlepšuje pružnost pokožky, eliminuje postupně vrásky a jizvičky. Vitamín F reguluje hydrataci pokožky a dodává pleti pružnost a vitalitu. Lipozomové jablečné kmenové buňky stimulují proces obnovy buněk v epidermis a rovněž snižují hloubku vrásek. Dalšími složkami, jakými jsou lísková voda nebo červená mořská řasa, doplňují tento unikátní mix o tonizaci pleti či o obecné posílení vrstvy pleti.

Archiv značky

Pro smíšenou, mastnou, citlivou nebo dokonce reaktivní pokožku byly vyvinuty PRAXIS AMPULE OIL FREE. Jejich ultra-lehká textura hydratuje, aniž by zanechala mastný pocit.

Jak používat:
Před otevřením ampulky její obsah protřepejte. Poté ji aplikujte na vyčištěnou pleť a lehce vmasírujte, což usnadňuje její vstřebávání. Po pěti minutách je možné nanést běžně používaný krém nebo make-up. Ampule Praxis je možné používat současně se zákroky v oblasti estetické medicíny jako je například dermapen.

 

Archiv značky

Ampulky PRAXIS zakoupíte na www.infokrasa.cz od 974 Kč. S kódem HB10 navíc získáte slevu na celé portfolio INFOKRASA.

Čtěte dál