Zažijte štěstí z nové perspektivy!

Seznamte se s úplně novou svěží a květinovou vůní, která symbolizuje optimistický pohled na svět. Potřebujete prozářit vaše dny? Stačí jediný nádech a celá se rozzáříte. Představujeme vám příběh, který voní po štěstí!

Foto: archiv značky

To je La vie est belle en rose s opojnými tóny bergamotu, červených bobulí, akordy damašské růže, pivoňky a kosatce. Eau de Toilette, která navazuje na legendární vůni La vie est belle od značky Lancôme. Okamžitě vám vykouzlí úsměv na rtech.

Nová vůně vyzývá k tomu, abychom se na svět dívali skrze růžové brýle. Zaměřili se na pozitivní stránku života a na štěstí, které je všude kolem nás ve všech možných podobách. Vůně je oděna do typického elegantního flakonu, který je ozvláštněn výrazně růžovou barvou, která symbolizuje právě optimistický pohled na svět. Růžová křídla uvázaná kolem hrdla flakonu pak představují svobodu.

V jakých situacích pociťujete štěstí nebo radost ze života? Je to u kávy, při čtení knihy nebo s kamarádkou na večírku? Vyfoťte se u toho anebo nám o tom napište! Podělte se o své štěstí a vyhrajte nádhernou vůni La vie est belle en rose od Lancômepro sebe a pro někoho, s kým se chcete podělit o radost.

Kompletní pravidla soutěže najdete na sdilejstesti.jenprozeny.cz.

Čtěte dál