Zažijte novou úroveň pohodlí a stylu s ECCO SHAPE

Pohodlné a trendy boty nejsou pouze snem, ale skutečností. Představujeme novou kolekci ECCO SHAPE.

Foto: archiv značky

Mnoho žen sleduje módní trendy, a tak si rády pořídí nový pár obuvi, který odpovídá aktuálním trendům pro nadcházející období. Výběr je veliký, a to i u značky ECCO. Nyní si můžete vybrat ze širší nabídky obuvi na podpatku, která navíc nabízí každodenní pohodlí a neomezený styl. Kolekce ECCO SHAPE byla rozšířena o modely AW20 a nový design.

Nový design modelů SHAPE je vyroben pomocí technologie podešve SHAPE, která zajišťuje jedinečný pocit pohodlí. ECCO SHAPE je nejvšestrannější a zároveň nejpohodlnější obuv - ženy mohou tyto boty nosit od rána do noci, při volnočasových i formálních příležitostech. Řekněme si, taková kombinace se některé dny opravdu hodí. 

„Pokud nás trendy z posledních několika sezón něco naučily, je to fakt, že ženy již nejsou šťastné, když obětují pohodlí za styl. Nové modely v kolekci Shape tohle potvrzují – buďte stylové a zároveň v pohodlí. Ať už se chcete oblékat na večerní událost nebo oživit profesionální outfit, ECCO Shape nabízí ženě stylové možnosti, jak udržet krok s módou dnem i nocí a cítit se pohodlně po celou dobu nošení,” říká Kirsten Orr, ECCO Category Management. 

Sebevědomí, stabilita a pohodlí po celý den

Kolekce ECCO SHAPE je určena pro ženy, které očekávají větší pohodlí od své formální obuvi a zároveň hledají podpatky s všestrannou estetikou, kterou lze nosit po celý den a při všech příležitostech. Kolekce AW20 odráží trendy inspirované čtvercovou špičkou a klíny v 70. a 90. letech.

Nevzdávejte se pohodlí na úkor elegance a stylu. Zatímco pata ECCO SHAPE zvyšuje postavu a poskytuje stabilitu kotníku, inovace uvnitř obuvi přinášejí dokonalé pohodlí. 

Foto: archiv značky

Všechny modely jsou konstruovány pomocí technologie ECCO FLUIDFORM ™ Direct Comfort, která zachovává anatomický profil chodidla, poskytuje vyváženou rovnováhu odpružení a tlumení nárazů a vytváří trvanlivé spojení mezi svrškem a podešví na rozdíl od běžných, konvenčně prošitých a / nebo lepených modelů.

Ženy s rušným pracovním a společenským životem mohou nosit ECCO SHAPE po celý den díky inovacím ECCO SHAPE Shank. Díky jedinečnému anatomickému designu, který kopíruje obrysy chodidla, přináší Shank stabilitu a pohodlí. Tvarovaná mezipodešev poskytuje odpružení a tlumí nárazy, zatímco anatomické kopyto zajišťuje, že je celé chodidlo v přirozeném pohybu.

Prémiová useň ECCO

Prémiová useň ECCO, která byla vyvinuta ve vlastních koželužnách této značky a která zahrnuje hladké usně i nubuk, propůjčuje této kolekci prémiový vzhled a kvalitní design. Mezi tyto usně patří inovativní FSDX DYNEEMA®, která je neuvěřitelně silná, přesto papírově lehká, a GREYWOLF TR, klasická voskovaná useň, kde oceníte dokonale lesklý vzhled. Pro větší pohodlí při chůzi je stélka také z usně, zatímco podšívka obuvi je v celé kolekci potažena usní nebo textilem.

Dress up, dress down

Nadčasový design umožňuje širokou škálu outfitů, což je velmi praktické. ECCO SHAPE můžete kombinovat s denimovými džíny a tričkem, nebo je nosit do kanceláře k saku či k šatům na večeře a formální příležitosti.

Kolekce ECCO SHAPE je dostupná v prodejnách již nyní, od září 2020. 

Navštivte ECCO.com nebo prodejny ECCO a objevte tuto dokonalou kolekci. 

Můžou být vaše! 

Jestli jste těmto teniskám propadli, máme pro vás dobrou zprávu - můžou být vaše! Na Instagramu Harper's Bazaaru se můžete zapojit do soutěže o jeden pár ECCO SHAPE SHOES v hodnotě 4 199 Kč. Více se dozvíte zde

Foto: archiv značky

Čtěte dál