Zažijte na vlastní kůži Les Mills Day 2020

Form Factory přináší celodenní sportovní akci s více než 10 programy populárního programu Les Mills. Již 25. července 2020 od 9:00 do 20:00 hodin na střeše OC Harfa v Praze. Celý den se o vás navíc bude starat 40 profesionálních instruktorů Form Factory.

Foto: archiv Form Factory

Form Factory v České republice provozuje již patnáct fitness klubů a nyní přináší populární Les Mills Day, který byl založen již v roce 1968 na Novém Zélandu, kdy si novozélandský atlet Les Mills, výherce 4 olympijských medailí, založil svou první posilovnu ve městě Auckland. Začal provozovat různé cvičební programy doprovázené hudbou a tato myšlenka se postupně, až do dnešního dne, rozrůstala.

Nyní se jedná o celodenní akci, která nabídne mnoho lekcí pod vedením čtyřiceti profesionálních instruktorů Form Factory. Koná se již 25. července od 9:00 do 20:00 hodin na střeše obchodního centra Harfa. Neváhejte tedy se zápisem!

Na co se těšit? 

Program bude bohatý a rozdělen do dvou bloků - dopolední (9:00 - 14:15) a odpolední (14:30 - 20:00). Účastníkům se představí celá škála cvičebních programů, od nejoblíbenějšího Bodypump, přes Bodyattack, Bodyjam, Cxworx, Grit Series, Bodystep, Bodycombat až po klidnější lekce Bodybalance v mixu různých choreografií.

„Les Mills programy mají významné zastoupení ve skupinových lekcích našich klubů a jsou navrženy tak, aby pomohly dosáhnout nastavené cíle každého zájemce o cvičení. Ve Form Factory nabízíme přes 2 500 skupinových lekcí měsíčně a dáváme tak příležitost každému, kdo má zájem cvičit nebo již patří mezi stálé návštěvníky, aby zlepšil svou kondici, imunitu i celkový životní styl. Každoroční speciální Les Mills Day, který pořádáme, představuje rozmanitost cvičení a ukazuje návštěvníkům, jak začít s pravidelným tréninkem,“ uvádí Mirka Philippi, Studio Coordinator ve společnosti Form Factory.

Vstupné je odlišné podle toho, zda se rozhodnete pouze pro jeden blok či se odhodláte k celodennímu tréninku s příjemným výhledem. Cena za jeden blok je 399 Kč, pro vytrvalé je zde zvýhodněný celodenní balíček za 649 Kč. Tak co, potkáme se tam?

Více informací naleznete na webu Form Factory

Foto: archiv Form Factory

Čtěte dál