Zažijte labužnické zážitky v restauraci Le Grill

Nezapomenutelný zážitek z návštěvy Prahy vám poskytne stylová restaurace Le Grill, která je součástí vyhlášeného hotelu The Grand Mark v Hybernské ulici, nedaleko Prašné brány.

Ať už v Praze bydlíte, pouze pracujete nebo se do ní s radostí čas od času vydáte na výlet či za kulturou, míst, kde si užít lahodný gurmánský zážitek není nikdy dost. My vám tedy přinášíme další z nich a tím je restaurace Le Grill. Nenechte se zmást faktem, že se nachází v hotelu, konkrétně The Grand Mark. Nejedná se o běžnou hotelovou restauraci, jde o místo, kde se připravují skvosty hodné pozornosti. 

Foto: archiv restaurace

Vše se připravuje pod taktovkou šéfkuchaře Jaromíra Hlavsy, který mimo jiné získal mnoho cenných zkušeností v restauracích ve Velké Británii. Očekávat zde můžete speciality moderní české i mezinárodní kuchyně, pro jejich přípravu se používají výhradně suroviny od lokálních farmářů s ohledem na sezónnost. Každý měsíc tedy sestavuje tým kuchařů nové menu, a tak můžete při každé návštěvě objevit něco zcela nového. Nikdy nebudete mít pocit, že jste tam daný pokrm jedli již několikrát, ale zavalí vás naopak pocit jedinečnosti a adrenalin spojený s objevováním nových pokrmů, kombinací a chutí. Stálicí na menu je však signature dezert – The Grand Mark dort, který si rozhodně zamilujete, slibujeme. Základem je vyvážená chuť pěny z hořké čokolády, kterou doplňuje želé z černého rybízu.

Zde si zkrátka přijde každý milovník dobrého jídla na své. Až budete tedy příště přemýšlet o místě, kam se vydat za gurmánským zážitkem uprostřed Prahy, určitě mějte na mysli restauraci Le Grill v hotelu The Grand Mark. Jestliže chcete mít jistotu pěkného stolečku, doporučujeme rezervaci. Veškeré informace, včetně sezónního i stálého menu najdete na www.legrill.cz

Čtěte dál