Zastavte stárnutí s pomocí korejských tekutých jehel

Revoluce v domácí péči o pleť! Výsledků profesionálního ošetření v kosmetickém salonu nyní dosáhnete doma s třístupňovou omlazující kůrou MIRACLETOX.

Korejský zázrak MIRACLETOX je nový unikátní koncept proti stárnutí a nedokonalostem pleti, jenž díky patentované inovativní složce Microspear® omlazuje přirozenou vitalitu pokožky. Látka Microspear® dodává pokožce bohatou výživu a způsob její aplikace nahrazuje až 30 000 mikro vpichů neinvazivní metodou, a to v domácích podmínkách. Ojedinělá trojkombinace ampulí, masky a séra či krému omlazují a vyživují pokožku až v té nejhlubší vrstvě pokožky – dermě. Již za 4 týdny se vaše pleť změní k nepoznání. Zaznamenáte efekt srovnatelný s výsledky po podstoupení procedury mezoterapie v kosmetickém salonu. To vše v pohodlí vlastního domova bez nutnosti plánování návštěvy u kosmetologa a pravidelného objednávání.

Archiv Miracletox

Speciální ošetřující program pro domácí použití MIRACLETOX TIME REWIND PERFECTION skládající se ze tří kroků si efektivně poradí s omlazením a vyrovnáním tónu pleti, vráskami, stopy po akné či jiných problémech s pletí. Výsledky uvidíte již do 72 hodin po prvním použití.

Krok 1

TIME REWIND MIRACLE TOX AMPOULE 

Tekuté jehly neboli jehelní prášek v ampulce TOX jsou prvním krokem této inovativní neinvazivní péče. Nanáší se jednou týdně večer, kdy se po očištění pleti jemně vmasíruje do pokožky. Desítky tisíc mikrojehliček získaných z hydrolyzované mořské houby Spongilia se během následujících 72 hodin dostávají do nejhlubší vrstvy pleti – dermy, kde přirozeně odlupují keratinizovanou vrstvu kůže. Tím se vyhlazuje povrch pokožky, snižuje se množství vrásek, hojí se jizvičky po akné či se eliminují pigmentové skvrny. Dočasně můžete cítit jemné brnění způsobené právě těmito mikrojehličkami.

Archiv Miracletox

Krok 2

MIRACLETOX TIME REWIND PERFECTION MASK 

Po zapracování TOX ampule přiložte vysoce kvalitní masku z mikrovlákna s bohatým obsahem peptidů a ceramidů. Ty dodávají pleti potřebnou hydrataci a vitalitu, navíc pomáhají při zesvětlení pokožky, proti vráskám, a v neposlední řadě hojí stopy po akné.

Archiv Miracletox

Krok 3

MIRACLETOX TIME REWIND PERFECTION FEEL CREAM 

V posledním kroku naneste tento prémiový krém bohatý na živiny s komplexem Yellow Calming Complex pro zklidnění podrážděné a zarudlé pokožky, a dále pro hloubkové zvlhčení a zesílení pleti. Podporuje její zesvětlení a účinně bojuje proti vráskám. Používejte každý den pro dosažení perfektního výsledku.

Komplementárním doplňkem je rovněž MIRACLETOX sérum. Přípravek lze použít namísto hutného vyživujícího krému Yellow Calming Complex. Sérum má lehkou a velmi příjemnou texturu, rychle se vstřebává a nejvíce vyhovuje pleti se sklony k tvorbě akné.

Pokud máte důležitou schůzku nebo akci, o které víte dopředu, použijte tuto třístupňovou kůru „MIRACLETOX Time Rewind Perfection Program“ a vychutnejte si speciální efekt péče srovnatelný se zákrokem na klinice estetické kosmetologie.

Pro velmi náročné klienty je v nabídce rovněž možnost profesionálního ošetření MIRACLETOX Cellstory, při němž se používají přípravky MIRACLETOX obohacené o kmenové buňky.

Ošetření Cellstory je exkluzivně k dostání ve Studiu Femme na Praze 1. Kompletní program zakoupíte na www.byfemme.cz.

Při nákupu můžete uplatnit slevový kód HB15 pro slevu 15 % na veškeré produkty. 

Čtěte dál