Zasoutěžte si s adventním kalendářem Harper’s Bazaaru

První advent téměř za námi a první prosincový den před námi. Den, od kterého můžete s Harper's Bazaarem vyhrát mnoho luxusních cen. A to každý den až do Štědrého večera!

Foto: archiv 

Konec listopadu je tu a první adventní víkend je téměř u konce. Pravděpodobně každý z nás nedá na toto slavnostní období dopustit. Čas, kdy se procházíte městem, jež je přetvořené v krásnou pohádkovou říši. Blýskavá výzdoba všude kam se podíváte, nádherná vánoční světýlka zdobí ulice i domy a vůně svařeného vína a vánočního punče vás provází na každém kroku. Kdo by neměl rád kouzlo Vánoc?

K vánočnímu období také neodmyslitelně patří dárky a jejich nakupování může někdy způsobovat větší stres a chaos, než byste si přáli. Tento rok bude pravděpodobně malinko odlišný. Už jste si sepsali seznam? Případně některé dárky již nakoupili online? Možná ta nejlepší varianta – vše vyřízeno v klidu a pohodlí domova. Nezapomeňte však odměnit i sebe sami a s tím vám moc rádi pomůžeme i my!

Soutěžte s Harper's Bazaarem!

Jestli jste pravidelnými čtenáři Harper's Bazaaru a návštěvníky našeho webu a sociálních sítích, jistě vám minulý rok neutekl náš adventní kalendář plný luxusních výher. Máme pro vás dobrou zprávu, tento rok se na něj opět můžete těšit a začínáme již toto úterý s prvním prosincovým dnem! Každý den vám odkryjeme jedno políčko, pod kterým se bude skrývat možnost vyhrát jeden z 24 dokonalých dárků. Který bude ten váš? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku, kterou vždy najdete pod daným políčkem.

Přejeme krásnou adventní neděli a od úterý hodně štěstí v našem adventním kalendáři! 

Foto: archiv 

Čtěte dál