Zápisník cestovatelky: Linda Nývltová & Los Angeles

Každý kout tu vypadá jako obrázek z Pinterestu, říká o Los Angeles modelka Linda Nývltová.

Kam na výlet

V první řadě si vypůjčte auto, bez něho se neobejdete. Krok číslo dvě je vyhnout se dálnici v čase dopravní špičky, tedy mezi osmou a desátou ráno, a mezi čtvrtou a šestou odpoledne. Určitě musíte vidět Palm Springs. Na víkend vyrazte do Laguna Beach, a když máte jen jeden den, nejlepší je strávit ho v Malibu.

Foto: Shutterstock

Zdravý životní styl

Má oblíbená restaurace Ysabel sídlí v krásné zahradě ve West Hollywoodu. Ráda chodím do kavárny Intelligentsia, která má několik poboček. Určitě v LA vyzkoušejte sushi a mexické jídlo. Matsuhisa, kterou dnes po světě znáte jako Nobu, je na La Cienega Boulevard. Na drink zajděte do baru Nice Guy.

Foto: archiv Lindy Nývltové

Nejlepší hotel

Mezi top hotely v Los Angeles podle mě patří Chateau Marmont, který je trošku dekadentní, prosáknutý atmosférou umělců, jejichž býval rezidencí. The Beverly Hills Hotel je úplná klasika, velký luxus, běžně tam u bazénu potkáte celebrity, jako je Lana del Rey. Pokud chcete butikový hotel, zkuste Sunset Towers.

Foto: archiv Lindy Nývltové

VIP Atmosféra

Celé město má boho chic duši. Každá kavárna, obchůdek i ulice s kaktusy připomíná obrázek z Pinterestu. Celý rok panuje příjemné počasí, je to dovolenková destinace i velkoměsto. Neustále se tu předávají nějaké ceny – Emmy, Grammy, Oscaři a všichni sledují, co se děje na červeném koberci. Mým nejoblíbenějším místem je oceán ve Venice. Při západu slunce si připadáte jako na konci světa.

Foto: archiv Lindy Nývltové

Čtěte dál