Zakladatelka ENVY Therapy, Natálie Selveková: Alfou a omegou je důkladné vyčištění pleti

Natálie Selveková si splnila sen a vybudovala úspěšnou kliniku ENVY Therapy, kde spojují to nejlepší, co nabízí příroda, s podporou vědy. Jaké byly její začátky a co obsahuje její beauty rutina? Nejen na to nám odpověděla v krátkém rozhovoru.

Foto: archiv značky

Kdy vás poprvé napadla myšlenka vybudovat ENVY kliniku estetické medicíny?

Inspirací byla moje zkušenost z pobytu v Kanadě. To už je ale dávno... Domů jsem se vrátila se snem vytvořit soukromou polikliniku. Ty jsou totiž venku standardem. Svůj sen jsem začala plánovat a postupně budovat kliniku, kde je klient jako pacient na prvním místě a náš přístup je na vysoké technologické, medicínské a proklientské úrovni.

Jaké byly vaše začátky?

Když se ohlédnu do minulosti, řekla bych, že krásné, ale hlavně postupné. Malé Studio ENVY s beauty službami jsme rozšířili a začali budovat zdravotnické zařízení. Dnes máme kliniky, pobočky a oddělení, jejichž služby na sebe navazují. Stále kráčíme vpřed, máme nové výzvy, cíle a máme se z čeho těšit.

Věnujete se i dermokosmetice. Pro koho jsou produkty ENVY Therapy?

Pro každého. Vycházejí z našich dlouholetých zkušeností z oddělení dermatologie a lékařské kosmetiky. Stanovili jsme si nejčastější typy pleti a na základě poznatků sestavili čtyři základní linie produktů, které problémy řeší za pomoci vysokých koncentrací cíleně vybraných aktivních látek.

Foto: archiv značky

Prozradíte nám, jaká je vaše denní rutina? Jak se věnujete své pleti doma?

Alfou a omegou je důkladné vyčištění pleti. Tuto rutinu nikdy nezanedbávám. Ráno a večer si vždy dávám sérum a krém a několikrát do týdne k ranní kávě masku.

Dokážete doma odpočívat a vytvořit si #HomeSpaTherapy?

Samozřejmě, pravidelně během víkendových večerů. Tehdy dělám pro sebe a svou pleť něco navíc. Mou nejoblíbenější a nejefektivnější procedurou je domácí mezoterapie, čili s pomocí Mezo Stampu si aplikuji naše ampulky, které střídám. Po ní ještě aplikuji hydrogelovou masku.

Foto: archiv značky

Co by si měly ženy pořídit pro domácí home SPA?

Mezo Stamp! Účinnost této pomůcky bych odpřisáhla. Jemné jehličky cíleně propichují vrchní vrstvu pokožky a zároveň do ní uvolňují naplněnou ampuli. Jde o domácí ošetření, které má nejviditelnější a nejsilnější efekt. Doporučuji i čištění ultrasonickou špachtlí, díky které pomocí vln z pórů dostanete ven nečistoty a odumřelé buňky bez mechanického narušení. To totiž často vede k větším problémům a barevným skvrnám.

Chodíte pravidelně na procedury do vaší kliniky?

Snažím se. Jednou do měsíce kosmetické ošetření, 3–4krát do roka medicínská mezoterapie, díky které doplňuji pleti kyselinu hyaluronovou v kombinaci s jemnou dávkou botoxu, tzv. baby botox do oblasti čela. Jednou ročně ještě absolvuji zpevnění pleti ultrazvukovou terapií.

Výběr top produktů ENVY Therapy®: 

Čtěte dál