Zahřejte se ve svetru či kabátu od Josefiny Bakošové

Už jste viděli novou kolekci nazvanou Symbióza?

Foto: archiv Josefina Bakošová

Chladno je už delší dobu a zima již oficiálně začala, ta pravá ale přichází teprve nyní. Čekají nás první velké mrazy, vyhrnování sněhu a škrábání skla u auta po mrazivé noci. Buďte připraveni stylově s novou kolekcí Josefiny Bakošové Symbióza.

Česká scéna má mnoho výborných designérů, ačkoliv nemusí být na první pohled hned tak vidět. Josefina Bakošová je jednou z nich. Josefina je všestranná žena, manželka, matka tří dcer a úspěšn módní návrhářka. Studovala uměleckou školu a začala postupně vyvářetrůzné originální kousky. Po čase si se svou kamarádkou založila módní značku Chi-Chi. Cesty se ale rozešly a tak Josefina začala pracovat samoztatně pod svým jménem.

Foto: archiv butiku

Její kolekce můžete vidět v galerii Harddecore na Senovážném náměstí v Praze, kterou založila roku 2006 a nyní ji vede společně se svým manželem. Vystavuje zde svou módu, šperky a další uměleckou tvorbu jako například porcelán.

Nyní Josefina představuje svou kolekci Symbióza, která se skládá převážně z červené, černé a bílé. Nechybí ale ani odstíny šedé a vše doplňuje baby růžová. Některé kousky jsou potištěny rentgenem květin. Ačkoliv se jedná o zimní kolekci, neočekávejme pouze svetry a kabáty. Ty se Josefině ale opravdu vyvedly! Nejen že nás díky své huňatosti pořádně zahřejí, jsou také velmi stylové. Kromě nich v kolekci najdeme také například trika, halenky, kalhoty, overaly a šaty v mnoha variantách.

Čtěte dál