Zacvičte si jógu mezi freskami

Vila Lanna v Praze 6 se promění v Yoga Hous, kde budou probíhat lekce & workshopy zaměřené na jaro.

Foto: archiv PR

Klára Pokorná společně s jógovým studiem Yoga Movement pořádá, už tradičně, jógu na neobvyklých místech. 23. března bude další speciální den plný zajímavých lekcí a workshopů. Jmenuje se Spring Yoga Day, proběhne v krásné vile Lanna na Praze 6 a tentokrát bude celý zaměřený na podporu společnosti Pomocné tlapky, která se zabývá chovem, předvýchovou a výcvikem asistenčních psů. 

Na co se můžete těšit?

Na klidné i dynamické lekce, jarní očistný rituál, jógy pro seniory „Take your grandma to yoga class“, lekce s jogínkou Arianou Santucci (která vede své lekce v Londýně) nebo s Bhavnou Rani, která přiblíží jógu všem začátečníkům. Nenechte si ujít ani „Yoga for Runners“ ve spolupráci s duem Running2, které vás vytáhne na jarní běh. Bonusem se můžete těšit na skvělé jídlo z vegetariánského bistra Mikyna. 

„Snažíme se jít vždy o kousek dál a vymýšlet stále nové věci. Nabídneme vám nejen tradiční lekce, které povedou i dvě zahraniční lektorky, ale také netradiční workshopy se specifickým zaměřením. A návdavkem pomůžeme dobré věci. Získané prostředky věnujeme na podporu činnosti obecně prospěšné společnosti Pomocné tlapky,“ říká Klára Pokorná, spoluzakladatelka projektu. 

Zarezervovat si svoji lekci můžete na www.yogamovement.cz.

Čtěte dál