Mercedes-Benz Prague Fashion Week a časopis Harper's Bazaar opět společně startují týden módy, tentokrát ale trochu netradičním způsobem. Opening night zahajuje přehlídka Jakuba Polanky Before Sunrise supported by PRIVEÉ Lounge, která se z plánovaného happeningu v lesoparku Stromovka přetransformovala do přehlídky ve dvou dějích, a to exkluzivně v digitální podobě. 

Before Sunrise je jako metaforická proměna, vývoj, který symbolizuje ženu a její odvahu růst a vyvíjet se. Záhadná dívka versus žena, která se nebojí být vidět. Dialog mezi radikální feminitou a nekompromisní křehkostí. Hra tmy a světla, v každé z nás.

Foto: Marek Jarkovský

Přejít z temnoty do světla chce sílu, vynalézavost a nebojácnost. Přesně taková je kolekce Before Sunrise. Poutavé barvy, variabilní střihy a odhodlání propojovat funkční módu s uměleckým vyjádřením.

Kolekce dokonale odráží dnešní dobu a situaci, ve které žijeme. Po dlouhém čekání toužíme vykročit z tmy do lepších časů. I když se stále nemůžeme sejít osobně, těší nás alespoň, že moderní technologie přináší módu přímo k vám domů. Jakub Polanka supported by PRIVEÉ Lounge z produkce Harper's Bazaar za podpory Mercedes-Benz Prague Fashion Week je první opening přehlídka, na kterou jsou zvaní všichni. Letos se nemusíte trápit, co na sebe a se šampaňským v ruce si můžete vychutnat všechno z „první řady“.

Premiéra kolekce „Before Sunrise“ od Jakuba Polanky supported by PRIVEÉ Lounge startuje dnes

v 19:00!