7 aplikací pro všechny chytré ženy

Mobilní telefon máme v ruce neustále. Využijte ho k tomu, aby vám usnadnil život.

Na světě existují miliony mobilních aplikací. Je ale fakt, že většina z nich vás baví jen chvilku a pak vám jen zabírá místo a paměť telefonu. Tyto důmyslné společníky ale jen tak neodinstalujete.

Foto: Pexels

Clue

Když jsme byly malé, vyfasovaly jsme u gynekologa malý růžový kalendáříček s ještě menšími okýnky, kam jsme si křížky poznamenávaly dny menstruace. Pak jsme vyrostly, kalendáříčky zahodily a data menstruace lovily z paměti nebo si dělaly záhadné značky do diáře. Tahle aplikace se dá využívat nejen jako chytrý a intuitivní menstruační kalendář, ale umožňuje vám zaznamenávat si vaši sexuální aktivitu, celkové zdraví a odhadne i plodné dny. 

Mint

Vždycky byste měla mít přehled o tom, kolik utrácíte. Aplikace Mint je takovým jednoduchým poznámkovým blokem, kam si zaznamenáváte každou utracenou korunu a řadíte ji do jednotlivých kategorií. Tak snadno uvidíte, kolik jste ten měsíc utratila za kafe nebo za oblečení. A pak kolem Starbucksu projdete raději obloukem.

Flipboard

Vaše personalizovaná trafika. Vyberete si, jaká témata vás zajímají a aplikace vám automaticky přinese ty nejzajímavější věci a novinky přímo do mobilu.

Wunderlist

Taky milujete škrtání splněných úkolů? Wunderlist je pak přesně pro vás. Umožňuje navíc sdílení seznamů, takže si můžete úkoly rozdělit s partnerem, kamarádkami nebo sourozenci.

OneCard

Peněženku máte narvanou k prasknutí věrnostími kartičkami? Stačí je naskenovat do této aplikace a budete je mít neustále při sobě. Konec hledání v kabelce!

Ingredio

Bojíte se nebezpečných či nevhodných chemikálií ve vaší kosmetice či úklidových prostředcích? Stačí vyfotit složení a aplikace vyhodnotí, jak “čistý” či “špinavý” produkt je a ukáže vám popis jednotlivých ingrediencí. Konec googlení podivných chemických názvů.

Waterbot

Pěstujete si doma pečlivě kytičky a máte pocit, že se jim i přes vaši péči nedaří? Možná jim jen nedáváte to, co skutečně potřebují. Tato appka vám přesně řekne, kdy kterou květinu doma zalít a nastaví vám upozornění. Doma tak budete mít hotovou džungli!

Čtěte dál