YSL party, nejžhavější event sezony

Kdo si tuto akci, na které byla slavnostně odhalena smyslná vůně Libre, nenechal ujít?

Foto: archiv YSL Beauty

Ve čtvrtek 3. října byla v pražském klubu Mecca slavnostně představena žhavá novinka podzimu - vůně pro silné, odvážné a svobodné ženy, vůně Libre.

Elegantní flakon s legendárním Cassandre logem v sobě mísí jemnou a svěží esenci francouzské levandule s výraznou a smyslnou vůní květu marockého pomerančovníku s nádechem mandrarinky, vanilky a ambry.

Foto: archiv YSL Beauty

Oslavy svobody, života podle vlastních pravidel a bez kompromisů, tedy symbolů ztělesňující vůni Libre, se zúčastnily například modelky Nikol Švantnerová, Lea Šteflíčková, Aneta Vignerová, Barbora Mudrochová, II. česká vícemiss 2019 Karolína Kokešová, herečky Hana Vagnerová, Kateřina Klausová či Nikol Heřmánková. POtkat jste zde mohli i Vladimíra Polívku, Sharlottu, Kateřinu Koki Mlejnkovou, Michaela Kovačíka a další. Nechyběly ani ambasadorky značky YSL, kterými jsou kromě Nikol Švantnerové i Alex Sedláčková, Karolína Wernerová, Klára Tesařová, Petra Mácová a Ela Yababy.

Samotné slavnostní odhalení vůně proběhlo za doprovodu zpěvačky a tanečnice Zey (@this.is.zea), kterou na party doprovodil český rapper a producent Paulie Garand.

Jak se známé osobnosti kreativně vypořádaly se zdánlivě jednoduchým dress codem "all black"? Koukněte do galerie!

Čtěte dál