YouTube kanály, podle kterých si zacvičit

Cvičení doma není vůbec špatný nápad. A to hned z několika důvodů.

Foto: Shutterstock

Rozhýbat tělo podle televize nebo videa není nijak nový koncept. I naše maminky a babičky cvičily podle videokazet. Ať už podle Jane Fondy, nebo Olgy Šípkové. Cvičení z domova s sebou totiž přináší spoustu nesporných výhod.  
 
Instruktory vám budou dělat ti z nejlepších na světě a navíc se nemusíte nikam přemisťovat, tahat s sebou hromadu věcí ani řešit plné šatny. A i stresující cestu domů si ušetříte. Takže vaše pocvičební zenové a endorfinové skóre zůstane nepošramocené. 
 
Díky YouTube si navíc můžete zacvičit prakticky cokoliv a kdykoliv se vám zrovna bude chtít. A když vás nějaké cvičení nechytne, jednoduše přepnete na jiné. 
 
Jestli to ještě není nad slunce jasné - nás cvičení doma hodně baví. Není potřeba nic - jen koberec a vy. Takže dostat se do formy a cítit se dobře už nemůže být jednodušší. 

 

A jaká videa a kanály nás baví nejvíce? 

PopSugar Fitness

Najdete tu tak trochu něco od všeho, ale především dynamická a silová cvičení - HIIT Bare, pilates. Takže pokud fandíte rychlejšímu tempu a dynamičtějším cvikům, tady určitě najdete svoje. 

Yoga with Adriene

Pro zklidnění, na lepší dýchání nebo na lepší držení těla. Adriene už za roky svého youtubového cvičení stihla pokrýt snad všechna témata a případy, kdy vám jóga může pomoci. 

Pamela Reif

Německá Youtuberka Pamela Reif je ztělesněním všestranné fitness ženy. Najdete u ní videa pro začátečníky i pro pokročilé. Takže pokud budete chtít vypadat jako ona, slibujeme, že po první cvičební seanci neskončíte se svalovou horečkou. 

Sanne Vloet

Sanne je další cvičící modelkou a i její videa čerpají hodně z pilates a z klasických, léty prověřených cviků. Ideální pro začátečníky nebo pro ty, co se snaží dostat do formy a nemají za sebou příliš velkou atletickou minulost. Vše se dá jednoduše zvládnout a výsledky jsou vidět raz dva. 

JOJA

Duo modelek Victoria's Secret - Jasmine Tookes a Josephine Skrivers, se zaměřuje hlavně na cvičení pro zpevnění postavy. Jejich videa jsou kombinací pilates a jednoduchých cviků se závažím. Ideální na takzvané "dlouhé svaly".

Čtěte dál