Yoga Summer Day

Zacvičte si jógu ve funkcionalistické vile na Barrandově.

Foto: Kristina Odermatt

Nenechte si ujít letní edici Yoga & Special Places, která se uskuteční již tuto sobotu, 15.6. Tentokrát se akce odehraje ve funkcionalistické vile na Barrandově.

Těšit se můžete nejen na jedinečné prostory, které tato vila nabízí, ale také na nové lektory i zajímavé lekce. Celý den je věnován organizaci Domov pro koně s.z., která poskytuje domov koním starším, nemocným či vyřazeným ze sportovní kariéry.  Summer Yoga Day bude probíhat v duchu letní párty, a to doslova. Celý den bude zakončen oblíbenou lekcí Kláry Pokorné, která si na svou hodinu přizvala i DJ.

Foto: Kristina Odermatt

Ale program je nabitý už od samého rána, kdy se startuje ranní lekcí s Adél už v 6.45. Během celého dne pak na návštěvníky čeká 22 lekcí, 3 workshopy a 2 talky. Program nebude čistě jen o józe, ale těšit se můžete třeba i na outdoor workout, Salt & Surf trénink, gymnastickou přípravu, trénink fyzion, talk o sebelásce a na mnoho dalších aktivit. 
 
Na tuhle skvělou letní party přijali pozvání i zahraniční lektoři. Mezi nimi bude i Simona Duráková ze Slovenska nebo Sussan Kind z Německa. Lektoři na celou akci jsou vybíráni tak, aby účastníkům předali něco nového a netradičního. Mimo jiné i svou praxi, která se třeba u nás zatím neučí.
 
Celý program a rezervace jednotlivých lekcí a workshopů najdete na yogamovement.cz.

Foto: Kristina Odermatt

Čtěte dál