Vyzkoušeli jsme: Zlatá maska Nuance

Redaktorka Harper's Bazaaru vyzkoušela luxusní liftingovou masku. Co sliboval výrobce a jaký je výsledek?

Foto: archiv Dr.Max

Na Zlatou masku Nuance jsem byla opravdu zvědavá. Pleťové masky miluji, a jejich aplikace je můj pravidelný týdenní rituál. Maska samotná má luxusní design v elegantní dóze z pevného skla. Popisek slibuje vypnutí, oživení a výplnění pleti, za pomoci rostlinných extraktů v nejvyšší čistotě a koncentraci. 

Samotná textura masky je skutečně zlatá, plná jemných třpytek. Má lehkou, krémovou strukturu, která pod prsty působí jakoby byla jemně našlehaná. Snadno se nanáší, nestéká. Na tváři vytvoří blýskavý film, který by dokázal zastínit leckterý bronzer. Vůně je osobitá, spíše dřevitá, nevtíravá.

Foto: archiv Dr.Max

Na obalu je uvedena doba působení 15-20 minut. Já si masku nechala 20 minut na obličeji, krku i dekoltu a poté opláchla teplou vodou.

Musím říci, že maska má opravdu okamžitý efekt. Pleť je po jejím použití hladší, příjemně sametová, pevnější. Za mne bych vyzdvihla její hydratační účinek, rozhodně je  má pleť nyní šťávnatější, více svěží a působí mladším dojmem. Navíc je účinek masky cítit dlouhodobě.

Foto: archiv Dr.Max

Zlatou masku NUANCE Supreme Lifting seženete exkluzivně v lékárnách Dr.Max a na e-shopu www.drmax.cz. Pořídíte ji za 799 Kč.

Čtěte dál