Vyzkoušeli jsme: Kolagenovou kúru pro krásnější pleť i vlasy

Co o kolagenovém nápoji říká výrobce a jak jsme byli spokojení my?

Foto: archiv značky

Co o tomto produktu říká výrobce?

Když pokožce dodáte kolagen zevnitř, bude plnější, pružnější a zmírníte hloubku vrásek. Optimálního výsledku dosáhnete v případě, že je kolagen takzvaně hydrolyzovaný, tedy rozložený na peptidové řetězce určité délky. Ty dokáže naše pokožka lépe vstřebat a využít.

Ideálním řešením je proto přípravek The Solution od Oslo Skin Lab, který obsahuje neochucený kolagenový prášek Verisol, jehož účinnost byla ověřena i několika studiemi. Ten jednoduše jednou denně přimícháte do jakéhokoli jídla či pití. 

Jeho dlouhodobé užívání zmenšuje hloubku vrásek a pokožka se stává pevnější a odolnější. Doporučuje se užívat kolagen The Solution alespoň osm týdnů.

Kolagenový prášek, The Solution, Oslo Skin Lab, 1499 Kč. Foto: archiv značky

Jak tento produkt hodnotíme my?

Výhodou, kterou oceníte hned první den, je, že kolagen The Solution nemá žádnou chuť. Nestane se tedy, že ho po týdnu zahodíte, protože vám prostě nechutná. Můžete ho pít jednoduše s vodou, nebo třeba se smoothie, jehož chuť nijak nezkazí.

Příjemné je také velmi jednoduché použití - prostě nasypete do jakéhokoli nápoje. Brzy si zvyknete na svůj malý rituál, například že si po příchodu do kanceláře natočíte sklenici vody a uděláte něco malého pro své zdraví. Vlastně vás tak trochu naučí pitnému režimu.

Při dlouhodobém užívání začnete skutečně pozorovat pevnější pleť - jakoby ztratila všechny známky únavy, odpočinula si a nyní může bezstarostně zářit. A co víc, změnu začnete dost možná pociťovat i na vlasech - zhruba po dvou a půl měsíci užívání byly kvalitnější. Méně padaly a lámaly se. 

Jedinou nevýhodou může být, že je opravdu potřeba kolagen pít delší dobu, přičemž v jednom balení je jen 28 balíčků, které se užívají denně. Kolagen Vám vydrží cca na měsíc. Na druhou stranu, když si na osloskinlab.cz objednáte členství, dostanete jej výrazně levněji. Každý měsíc Vám bude doručeno Vaše nové balení a tak se Vám nestane, že Vám kolagen dojde. Ale nebojte se, žádné závazky Vám tím nevznikají. Členství můžete kdykoli pozastavit nebo zrušit.

Čtěte dál