Vyživující hydratační krém s medem Manuka

Vyzkoušeli jsme novinku mezi krémy, která hydratuje a revitalizuje pleť.

Pure Vitality Skin Renewing Cream, Kiehl's, 1670 Kč

Foto: archiv Kiehl's

Co o tomto krému říkáme my

Struktura krému Pure Vitality Skin Renewing Cream je velmi příjemná a oblíbili jsme si i jeho medovou vůni a nanášení. Do krému totiž nemusíte klasicky sahat, ale pomocí zamačkávacího aplikátoru dostanete množství, které potřebujete. Hned po prvním použítí byla pleť šťavňatější a krásně hydratovaná. Baví nás i to že ho můžeme používat na den i na noc. Při nanesení většího množství na noc působí i jako hydratační noční pleťová maska.

Navíc se nám líbí, že hlavní ingredience - Manuka med - Kiehl’s udržitelně získává od maorské rodinné firmy na severním ostrově Nového Zélandu. Kiehl's tak zajišťuje maximální respekt k populaci včel a jejich prostředí.

Foto: archiv Kiehl's

Co o tomto krému říká výrobce

Hydratační a revitalizační krém Pure Vitality Skin Renewing Cream má medovou strukturu z 99,6% přírodních surovin. Viditelně obnovuje pokožku a zlepšuje její odolnost. Pleť má po jeho aplikaci mladistvý lesk a hladší texturu. Krém obsahuje novozélandský med Manuka a korejský kořen červeného ženšenu. Díky těmto ingrediencím zvyšuje vitalitu pleti a pomáhá budovat silnější kožní bariéru.

Studie a trend z posledních let ukazují, že největší skupina zákazníků se orientuje na přírodní účinné produkty. Abychom splnili narůstající požadavky našich zákazníků, vytvořili jsme právě hydratační krém Pure Vitality. Abychom dosáhli rozjasněné a zjemněné pleti, která vypadá na pohled mladší a zdravější, smíchali jsme dohromady 2 ingredience, které nikdy předtím nebyly použity dohromady, obě s prokázanými medicínskými účinky. Těmito ingrediencemi jsou právě Manuka med a korejský červený ženšen.

Čtěte dál