Výživa a lesk pro vaše vlasy

Další várka ozkoušených tipů na produkty nejen pro dlouhé a náročné kadeře.

V minulém článku jsem vám prozradila svoji vlasovou rutinu a oblíbené masky. Dnes vás seznámím s dalšími must-have produkty pro stylingovou péči, na které nedám dopustit. Nezapomínejte, že styling za tepla zesiluje funkci produktů. 

Foto: Archiv @esterginger

Dream Coat / COLOR WOW

Patří mezi stylingové produkty, které jednoduše musíte mít. Nanesete do vlhkých vlasů a poté fénem vyfoukáte. Vlasy jsou neodolatelně zářivé, lesklé a zdravé. Dream Coat byl první produkt značky COLOR WOW, který jsem vyzkoušela, a skutečně jsem se do něj zamilovala. Funguje na rovné vlasy, ale i vlnité se sklonem ke krepatění. Vyzkoušíte a zamilujete si ho.

Honey Infused Hair Oil – GISOU

Olej na vlasy Gisou obsahuje rodinnou recepturu medu. Jde o holandskou značku známé influencerky Negin Mirsalehi, jejíž rodina chová včely po dvě generace. Olej lze použít více způsoby. Zaujalo mě doporučení přímo od Gisou, které radí přidat pár kapek do masky nebo z oleje udělat tzv "over night treatment" - zábal, který necháme přes noc působit. Používám Honey Infused Oil přes rok a opravdu krásně vyhladí vlasy po vyfoukání a dodá jim lesk. Vypadají zdravě a jsou plné barvy.

Foto: Archiv @esterginger

Tip pro dlouhé vlasy:

Foto: Archiv @colorwow

SPEED DRY / COLOR WOW

Nevýhodou dlouhých vlasů je vysoušení. Určitě to znáte, trvá věčnost. Proto bych vám jako poslední produkt na vlasy ráda doporučila praktického pomocníka. Je to skutečný zázrak. Speed Dry je sprej, který zkrátí dobu vysoušení vlasů až o 30 %. Narozdíl od jiných přípravků na rychlejší vysoušení vlasů tento neobsahuje alkohol. Dokáže vymáčknout vodu z vlasů a současně je posiluje. Vlasy tedy uschnou mnohem rychleji, aniž by byly dehydratovány.

Aplikace: Na vlhké umyté vlasy nastříkejte produkt po celé délce a poté vyfénujte.

Čtěte dál