Výměna šatníku

Nastal čas přivlastnit si z partnerovy šatny ty nejlepší kousky. Móda se totiž neptá!

Foto: IMAXtree

Napříč fashion weeky jsme si mohli všimnout jednoho velkého trendu. Pánské kousky, ať už saka nebo kalhoty, byly jedním z nejvýraznějších kousků nejedné módní influencerky. Hned po cyklistických šortkách. Na rozdíl od nich, se do tohoto trendu leccos schová, mnohé zakryje a bude nám v něm navíc velmi pohodlně. 

Jak na něj?

Oversize kalhoty
Foto: IMAXtree
Oversize kalhoty

Vypadají skvěle s úzkým topem a přepásaný uzoučkým páskem. Zvolte široké, které vám překryjí skoro celou nohu a sahají až na zem. Skvělé budou i dostatečně volné mrkváče, které ohrňte a nechte z nich vykukovat holý kotník. Obě varianty budou rozumět jak s teniskami, tak se sandálkami na podpatku.

Paní Colombová
Foto: IMAXtree
Paní Colombová

Stejnou službu jako oversize kabát vám udělá baloňák ze skříně vašeho muže. Pokud tedy nemá velikost 3XL... Pro zvýraznění pasu ho převažte páskem nebo ledvinkou a dál nezapínejte. Nechte baloňák, aby si žil svým vlastním životem.

Pánský kostým
Foto: IMAXtree
Pánský kostým

Pokud se odvážíte pro celý pánský oblek, určitě ho doplňte lodičkami do špičky. Abyste nevypadala až příliš maskulinně, oblečte sako na holé tělo nebo na krajkované či hedvábné tílko. Jemná podprsenka také vykoná žádoucí efekt.

Čtěte dál