Vyhrajte roční předplatné Harper's Bazaaru!

Co udělat pro to, abyste získali pravidelnou dávku trendů, novinek a zajímavých rozhovorů přímo do vaší schránky?

Foto: Lucie Desmond

Ať chceme nebo ne, nacházíme se v době, kdy má roušku po ruce každý z nás, a to za jakékoliv situace. Během jarní karantény se spustila lavina s trendy kousky. Abychom si tuto nepříjemnou změnu alespoň trochu vylepšili, začali jsme roušky brát jako doplněk k outfitu. Sběr různých barevných variant, kombinace vzorů a materiálů. To vše bylo na denním pořádku. Můžeme ji brát jako doplněk, kterým chráníme sebe i své okolí a zároveň jako možnost vyjádřit svůj styl. 

Jedno je však jisté, klasická černá nikdy nevyjde z módy. Je trendy, elegantní, stylová a hodí se zkrátka ke všemu, takže jí můžete doplnit jakýkoliv look. Nevíme jak vy, ale my měli problém najít tu, která bude v černé barvě, bude nám dokonale sedět a zároveň bude pleti příjemná, když už se jejich nošení nevyhneme. Nyní jsme tento problém vyřešili, a to díky Harper's Bazaar roušce, kterou aktuálně najdete jako dárek k prosincovému Harper's Bazaaru! 

S rouškou k ročnímu předplatnému Harper's Bazaaru

Nejen, že ji dostanete jako dárek k vaší měsíční dávce čtení, nyní se díky ní můžete zapojit i do soutěže! Jestliže jste propadli Harper's Bazaaru, máme pro vás dokonalý předvánoční dárek. Právě teď totiž na našem instagramu @harpersbazaarcz můžete vyhrát předplatné, a to dokonce na celý příští rok!

Jaké dva kroky pro to musíte udělat? 

1. 

Fotky v rouškách již několik měsíců zaplavují sociální média, a to především Instagram. Prvním krokem k vašemu ročnímu předplatnému je vaše fotka v Harper's Bazaar roušce, kterou budete sdílet ve vašem příběhu a označíte tam @harpersbazaarcz

 

Foto: archiv Instagramů

2.

Druhý krok se dozvíte v tomto instagramovém příspěvku, na který je velmi úzce navázán.

Foto: Lucie Desmond

Nepropásněte šanci vyhrát roční předplatné Harper's Bazaaru!

Čtěte dál