Vyhrajte pohádkový víkend

V životě máte pár věcí, na něž se ráda spoléháte a za žádnou cenu se jich nehodláte vzdát. Kromě oblíbené rtěnky tak možná v kabelce nosíte i kreditní kartu Style od Raiffeisenbank. Že ne? Možná je načase to změnit!

Foto: archiv PR

Soutěžte s kreditní kartou Style 

Zapojte se do naší soutěže na stylerb.jenprozeny.cz
Na 3 z vás čekají stylové balíčky v hodnotě 16 000 Kč a k tomu si ještě vyberete pobyt v České republice v hodnotě 10 000 Kč!
Šanci vyhrát máte až do 30. 11. 2018.
 

Stylový balíček obsahuje:

Nákupy v hodnotě 5000 Kč v Klenoty Aurum / Voucher na 5000 Kč do obchodu Pepe Jeans v OC Nový Smíchov / Dárkový poukaz na 2000 Kč do obchodů s.Oliver / Poukaz na 90minutovou thajskou aroma masáž Sabai /  dárkový balíček plný kosmetiky Yves Rocher / Voucher v hodnotě 1000 Kč na nákup v knihkupectví Knihy Dobrovský
 
 

Kreditní karta Style nabízí řadu skvělých výhod...

Ať už v obchodě zanecháte jakoukoli částku, vždy se vám vrátí 1 % z nákupů.

Až 55 dní platí bezúročné období. To znamená, že můžete kartou platit, čerpat limit karty a budete mít dost času na splacení karty, aniž budete platit jakékoli úroky.

Pokud nakoupíte u jednoho z partnerů Premium RB Clubu, můžete čerpat slevy až 25 % na nákupy.
 
Získáte automaticky pojištění karty Komfort.
 
Díky programu Priceless Prague máte nárok na zvýhodněný vstup do salonku na Letišti Václava Havla, terminál 1, či vstup zdarma do salonků JET Lounge & Style Lounge na letišti ve Vídni.
 
A to není vše: K nově založené kartě dostanete ještě 500 Kč jako bonus! Kartu je nutné sjednat prostřednictvím epujcky.cz do 31. 10. 2018.

Foto: archiv PR

Čtěte dál