Vyhrajte nákupy s kamarádkou!

Zasoutěžte si o boty značky Ecco.

ECCO je jednou z předních světových značek obuvi, která kombinuje skandinávský styl a pohodlí a která nedá dopustit na prvotřídní materiály a dokonale propracovaný design. Doplňky z prémiové usně podtrhnou každý outfit a pohodlná obuv je vždy perfektní volbou, ať už vyrazíte kamkoli. Společně právě s ECCO jsme si pro vás přichystali krásnou soutěž o nákupy s kamarádkou!

Foto: archiv ECCO

WISHLIST SOUTĚŽ

Líbí se vám boty Ecco? Už přesně víte, které by se vám letos na podzim hodily? Na stránce ecco.jenprozeny.cz jsme pro vás připravili báječnou soutěž! Vyhrát můžete boty pro sebe a svoji kamarádku. Přihlásit se můžete do 20. října 2019. Stačí odpovědět na otázku: ,,Jaký typ bot nosíte na podzim nejraději a proč?“ autorka nejzajímavější odpovědi získá hlavní výhru, pár obuvi pro sebe i svoji kamarádku, které si osobně vyberou v jedné z kamenných prodejen ECCO.

Foto: archiv ECCO

ROBUSTNÍ PODPATKY SE NOSÍ

ECCO SHAPE SCULPTED MOTION je kombinací technologie SHAPE, opravdového řemeslného zpracování a prémiových usní, díky nimž je obuv na tvarovaném podpatku velmi pohodlná a můžete ji nosit celý den.

Foto: archiv ECCO

PODZIMNÍ HIT? PÁNSKÝ STYL

Nejen stylové, ale také pohodlné. Takové trendy jsou nejlepší. Boty z kolekce Ecco Startolle 25 Tailored jsou inspirované řemeslným uměním ikonické obuvi Derbies a Brogues.

Čtěte dál