Vyhrajte exkluzivní Harper's Bazaar balíček v druhé soutěži s dubnovým Art Issue

Nenechte si ujít jedinečnou šanci získat exkluzivní balíček, který obsahuje vstup na výstavu Toyen: Snící rebelka, výtisk dubnového limitovaného vydání Harper's Bazaaru a mnohem více! #artissue #budjakotoyen

Foto: archiv 

Jak už jistě víte, dubnové vydání Harper's Bazaaru je speciální Art Issue věnované především české světoznámé umělkyni Toyen. Číslo s fotografií od Jakuba Gulyáse na obálce, které si běžně můžete zakoupit na stáncích, je dechberoucí, ale my jsme pro vás vytvořili další dvě umělecké obálky, a to ve spolupráci s Ilonou Polanski a Radkou Bodzewicz. Právě nyní o limitovanou obálku probíhá na našem Instagramu @harpersbazaarcz druhá a poslední soutěž. Získat ale můžete mnohem více než pouze tento dokonalý limitovaný kus „umění“, který je navíc podepsaný samotnou autorkou! 

Co obsahuje výherní balíček? #budjakotoyen

• limitovanou, vlastnoručně podepsanou obálku od ilustrátorky Ilony Polanski

• 2x vstup na výstavu Toyen: Snící rebelka v Národní galerii v Praze 

• exkluzivní mikinu, tašku a diář Harper’s Bazaar

Jak se zapojit? #budjakotoyen

1. Přidejte do svého instagramového feedu fotografii, na které se cítíte nejvíce svá, sebevědomá, nebojíte se předsudků nebo toho, co si o vás myslí ostatní lidé. Fotografie může být nová, nebo odkazovat na konkrétní moment, ve kterém jste se cítila zkrátka jako umělkyně Toyen!

2. Do popisu k fotografii přidejte hashtag #budjakotoyen a na fotografii označte profil @harpersbazaarcz

Dne 6. dubna vyhlásíme 5 vítězek, které obdrží výherní balíček.

Přejeme hodně štěstí!

Čtěte dál