Vydejte se na cestu za dokonalou pletí! Trvá pouhé čtyři týdny

Stačí vědět, jak obnovit vitální mechanismy pokožky a boj proti stárnutí máte předem vyhraný.

Právě takovou schopností je vybavená péče SISLEŸA L'INTÉGRAL ANTI-ÂGE LA CURE, která je chytře rozfázováná do čtyř týdnů. Pro své jedinečné účinky se inspirovala významným vědeckým objevem oceněným Nobelovou cenou za medicínu v roce 2016, z něhož vyplývá, že pro správnou funkci buněk je zcela zásadní energie. Pleť ji získává z mitochondrií, které slouží jako baterie uvnitř buněk. A protože jsme současně ovlivňováni prostředím, stresem, věkem, UV zářením a tak podobně, výsledkem nemůže být nic jiného, než zpomalená tvorba energie.

Archiv klienta Sisleÿa

Řada Sisleÿa L’intégral Anti-age

Značka Sisley současně ctí jedinečnou léčbu fyto-kosmetologie, a proto extrahuje ty nejlepší rostliny, které lze nalézt v srdci každé z receptur. Tedy i té nejnovější. Řada Sisleÿa L’intégral Anti-age obsahuje nejvíce aktivních molekul a nejúčinnější vzácné složky, je tudíž právem považována za kompletní anti-age rituál, díky kterému působí pleť déle viditelně mladším dojmem.

„Mít krásnou pleť je stav mysli, pomáhá pozvednout náladu a zlepšuje vnitřní pocit ze sebe samé.“ Isabelle d'Ornano

P.S.:

Pokud jste ještě neobjevila boutique Maison Sisley v centru Prahy, vydejte se tam! Jedinečná atmosféra vás na počkání přenese do světa krásy a regenerace. Vybírat můžete z unikátně sestavených ošetření, jež zaručují okamžité výsledky. Navíc, při nákupu La Cure v Maison Sisley získáte jako dárek 90-ti minutové ošetření speciálně vyvinuté k tomuto produktu. Nabídka platí do 31. října 2020.

Archiv klienta Sisleÿa

Čtěte dál