Vydejte se do říše snů plné těch nejkrásnějších kabelek

Rok 2020 bude, zdá se, jízdou na horské dráze. I my cítíme, že je čas zpomalit, zamyslet se.

Ve chvílích, kdy se na nás všechno valí, se uklidňujeme třeba prohlížením Instagramu nebo Pinterestu. Koukáme se na hezké věci a těšíme se, že až zase bude lépe, vyrazíme ven na dobrou kávu nebo do muzea. A možná, že bude čas na nějakou malou odměnu. Třeba v podobě krásné a kvalitní kabelky.  

A když najdete tu, ze které se vám rozbuší srdce a rozšíří panenky, už není cesty zpátky. Musíte ji mít. Protože někdy je zkrátka potřeba si udělat malou materiální radost. A my jsme pro. Je to přeci nepostradatelný parťák na každý den. Navíc vás nikdy nezradí - vždycky padne (žádné napnuté knoflíčky ani nedopínající se zipy), dokonce ani počasí vás nemůže rozdělit. 

Po jakých kabelkách pokukujeme letos? I tento rok se drží trend kabelek ve stylu baguette - tedy malých na rameno. Chybu neuděláte nylonovou od Prady ani tou klasickou a nestárnoucí od Fendi. Jistotou všech jistot dál zůstávají i kabelky Bottega Veneta. Vybrali jsme ty nejzásadnější, braly bychom je ale všechny. Daniel Lee je guru číslo jedna přes originální, vkusné a nositelné doplňky. 

Tyto kabelky letos baví módní svět. 

500, Server Error | Harper's Bazaar

500

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.