Vychutnejte si exkluzivitu Moët & Chandon Ice Impérial

Ať už klasický či Rosé, Moët & Chandon Ice Impérial vás přenese do světa toho nejlepšího šampaňského. Už jste měli tu čest?

Foto: archiv Moët & Chandon

Luxus, čistota, dokonalost. To a mnohem více charakterizuje jedinečné šampaňské Moët & Chandon Ice Impérial, které je o tom dokonalém momentu. A s čím jiným doplnit nadcházející léto než bublinkami, které v sobě skrývají zlatavé odstíny letních slunečních paprsků? 

Moët & Chandon Ice Impérial přišlo na svět právě v létě roku 2011 jako první šampaňské, vytvořené speciálně pro podávání na kostkách ledu. K dokonalosti ho doplňuje už jen možnost, užívat si ho na vyprahlé pláži v Malibu či popíjet sklenku Moët & Chandon Ice Impérial během dlouhého a zároveň relaxačního odpoledne na Capri. 

Revoluce podle Moët & Chandon 

Původně se tradovalo, že není vhodné přidávat led do sklenice s šampaňským, ale Moët & Chandon zbořilo mýty a přišlo s novinkou, kterou si zamilovaly miliony lidí po celém světě. Šampaňské Moët & Chandon si zachovalo svůj jedinečný styl, ale přidalo zábavné a osvěžující tóny, které obsahují širokou paletu ovocných chutí. Přichází s novými tóny chutí, zatím co zůstává věrné své historii, tradici a odkazu. 

K dokonalosti chuti Moët & Chandon Ice Impérial došlo díky kombinaci 40-50 % Pinot Noir, 30-40 % Meunier a 19-20 % Chardonnay. Pinot Noir dodává vínu plnost a intenzivní chuť ovoce, zatímco Chardonnay přináší svěžest. Díky tomu si tak ve skleničce vychutnáte opojné spojení sladkého letního ovoce a karamelu, podtržené tóny šťavnatého grapefruitu a zázvoru. 

Foto: archiv Moët & Chandon

Moët & Chandon Ice Impérial Rosé

Moët & Chandon však nezůstalo pouze u základního šampaňského, pustilo se také do inovace velmi oblíbeného Rosé, u kterého do lahve zavřelo dokonalé letní červánky. Při nalití do sklenice uvidíte zlatavo-růžové odstíny letního západu slunce a při prvním doušku ucítíte na jazyku nejen svěžest ale i nektarinky, fíky, grapefruit, druhy červených bobulí a mix letního ovoce. Tato varianta Moët & Chandon Ice Impérial byla představena roku 2016 a je oblíbenou variantou šampaňského na ledu dodnes. 

TIP: Pro vychutnání té nejlepší sklenky Moët & Chandon Ice Impérial sáhněte po vychlazené sklenici na šampaňské, nalijte Moët & Chandon Ice Impérial a poté vše završte přidáním tří kostek ledu.

Foto: archiv Moët & Chandon

Čtěte dál