Vůně léta

Seznamte se s novinkami mezi letními vůněmi.

Light di Gioia
Foto: archiv značky

Light di Gioia v sobě snoubí vůni květina čerstvost mladého dřeva. Zachycujesvětlo „zlaté hodiny“, kdy stále jasné ahřejivé denní světlo slábne a stává seměkčím a hřejivějším. Svěžest italských citrusů dodává vůni jiskřivou energii. Akordy jasmínového poupěte symbolizují sílu a čistotu světla. Smyslný požitek rozvíjí průzračné květinové tóny bílé gardénie v srdci. Dřevitá stopaodráží plnost a laskavost světla končícího dne. Uklidňující dřevitá auraprůzračných dřev je obohacena o čirýcharakter pižma, a intenzitu této vůni dodává smyslný Ambrox®. 

Parfémová voda Light di Gioa, Giorgio Armani, 30ml, 1400 Kč

Blu Mediterraneo
Foto: archiv značky
Blu Mediterraneo

Vůně, inspirovaná toskánskou krajinou, je ztělesněním konkrétního místa italského středomoří a ingrediencí, jež jsou pro toto místo typické. Otevírá svěží mysl a propojuje ji se vším kolem. Vůně cypřiše vás přenese do zákoutí, na které můžete narazit během svých toulek toskánskou krajinou.

Toaletní voda Cipresso di Toscana, Acqua di Parma, Blu Mediterraneo (prodává Sephora), 30 ml, 1290 Kč

Louis Vuitton Les Colognes
Foto: archiv značky

Louis Vuitton představuje tři nové parfémy, které zachycují atmosféru nekonečných prázdnin, úchvatných destinací plných slunce, modrého nebe, bujících zahrad a moře. Okouzlující triptych výrazných barev a vůně optimismu. Sun Song, Cactus Garden a Afternoon Swim jsou elegantní parfémové vody, které jsou ztělesněním léta. Kombinují lehkost citrusového oparu a hloubku vůně květin.

Parfémová voda Les Colognes, Louis Vuitton, info o ceně v butiku.

Sì Fiori
Foto: archiv značky
Sì Fiori

Novinka Sì Fiori Eau de Parfum, kterou vytvořila perfumérka Julie Massé, představuje novou verzi klasického Sì Eau de Parfum s neroli, návykovým středomořským kvítkem, který vyjadřuje dimenzi rozkvétání, a přináší otevřenější a svěžejší zážitek. 

Parfémová voda, Sì Fiori, Giorgio Armani, 1408 Kč

Sundazed
Foto: archiv značky
Sundazed

Sundazed evokuje dny strávené na kalifornském slunci, pláž a opálenou pleť. Název tohoto jiskřivého květinově citrusového parfému odkazuje na pocit radosti vyvolaného slunečními paprsky, který vlivem horka může přejít do lehce omámeného stavu doprovázeného pocitem klidu a euforie. Úvodní svěžest mandarinky a citronu umocňují prosluněné nóty neroli a jasmínu v srdci. Nečekanou smyslnost do kompozice vnáší cukrová vata a čisté pižmo v základu.

Parfémová voda Sundazed, Byredo (prodává Ingredients), 100 ml, 4450 Kč.

Herbae par L'Occitane
Foto: archiv značky
Herbae par L'Occitane

Vůně přirozené krásy. Srdce parfému vychází z divokých trav a nespoutané krásy provensálské krajiny v jižní Francii. Herbae par L'Occitane oslavuje ryzí a čistou přírodu a pojí se v ní tóny trnitých květin, divoké růže či hluchavky bílé.

Parfémová voda Herbae par L'Occitane, L'Occitane, 50 ml, 1790 Kč.

A Girl in Capri
Foto: archiv značky
A Girl in Capri

Sladce svěží esence bukolických sadů a zahrad obtěžkaných plody. Taková je nová vůně od Lanvin, která vás přenese i během všedních dnů do mimořádné nálady. Vůně se otevírá esencí citronů, doplněnou svěžím bergamotem a růžovým pepřem. 

Toaletní voda A Girl in Capri, Lanvin Paris, 30 ml, 949 Kč.

Čtěte dál