Vše, co víme o chystaném dokumentu o Victoria's Secret

Na první pohled dokonalost... Jak to ale ve skutečnosti bylo a je s módní celosvětovou značkou Victoria's Secret? Nejen to prozradí dokument The Rise and Fall of Victoria's Secret.

Foto: Getty images 

Impérium Victoria's Secret se v poslední době otřásalo v základech. Nahlédnout pod pokličku vám umožní chystaný dokument The Rise and Fall of Victoria's Secret!

Již příští rok se dočkáme třídílného dokumentu, který mimo jiné prozradí, jak značka vznikla a jakých vrcholů a pádů se dočkala. Snímek The Rise and Fall of Victoria's Secret ukáže zákulisí značky a předloží fakta podložená zdroji z první ruky a důkladnou rešerší. Odhalí vnitřní fungování značky a její kulturní vliv na společnost. Cestu od malé společnosti až po retail giganta, který se ale zapletl do kontroverzní diskuze, poodhalí režiséři Peter Berg a Matt Tyrnauer. V posledních letech byla společnost pod palbou médií, kterou spustily noviny New York Times. Médium začalo vyšetřování, během kterého odhalilo spojení Victoria's Secret se sexismem, toxickým chováním a vše vyvršilo odhalením spojitosti značky s Jeffrey Epsteinem, který byl diskreditovaným finančním poradcem a souzeným sexuálním delikventem. 

Značka však byla zpochybňována již předtím, a to kvůli svému přístupu. Přesto, že se poslední roky mluví čím dál více o diverzitě a body positivity, značka Victoria's Secret si držela svou základní škálu velikostí a přehlídky chodily především hubené modelky bílé pleti. Za což se jim následně dostávalo kritiky. Došlo to tak daleko, že přesto, že je to jedna z již očekávaných módních událostí, značka svou slavnou přehlídku v roce 2019 zrušila a prohlásila, že se nyní plánuje rozvíjet. Co si pod tím přímo představit? Kdo ví.

Ještě chvilku si musíme počkat, ale počátkem roku 2022 se na platformě Hulu máme na co těšit! Pojďte si s námi nyní alespoň připomenout pár momentů z jejich magických shows! 

Čtěte dál