Víme, jak vypadá noční beauty rutina Victoria's Secret modelky Mirandy Kerr

Podívejte se s námi na tipy a tajemství australské topmodelky, matky a úspěšné podnikatelky.

Foto: archiv Harpersbazaar.com.sg

Mirandu Kerr můžete znát z módního mola, jako spisovatelku či zakladatelku úspěšné firmy Kora Organics. Její produkty se vyznačují tím, že jsou stoprocentně vyrobeny v Austrálii za pomoci přírodních a certifikovaně organických přísad. Produkty Kora najdete nejen ve více než čtyřech stech australských obchodech, můžete si je také objednat prostřednictvím oficiálních stránek nebo serveru Net-a-porter, a to ze všech koutů světa. Pravděpodobně není překvapení, že ve své beauty rutině používá primárně produkty své značky Kora Organics. 

Jaká je tedy večerní beauty rutina Mirandy Kerr?

Nejprve začne zapálením rostliny palo santo, podobné šalvěji. Rostlinu používá na vyčištění vzduchu a dosažení pozitivní energie. Svou péči o pleť zahájí použitím krémového odličovače, který vmasíruje do pokožky a poté omyje. Tento proces zopakuje dvakrát proto, aby se ujistila, že je všechen make-up pryč. Poslední dobou také používá houbičky na čištění obličeje, které pomáhají odstranit právě zbytky make-upu. 

Po kompletním vyčištění pleti používá uklidňující levandulovou mlhu, která funguje zároveň jako toner, a navíc jí také postřikuje polštář předtím, než jde spát. Na vyčištěnou pleť aplikuje své Noni Night sérum, které obsahuje AHAs (přirozeně se vyskytující látky nacházející se v různých druzích ovoce, cukrové třtiny a kyselém mléce) a BHAs (kyselinu salicylovou). Sérum Mirandě pomohlo hlavně s pigmentací, která se objevila primárně při těhotenství. Také doporučuje nezapomínat na krk a dekolt. Části, které kolikrát zanedbáváme. 

Foto: archiv  Instagramu @mirandakerr

Po séru přichází na řadu vyživující ošetřující olej, který podle Mirandy pomáhá vyrovnat ph nerovnosti. Olej, který Miranda používá opět od Kora Organics, zároveň obsahuje šípkový olej, rakytník, antioxidanty a esenciální mastné kyseliny, které pomáhají hydrataci pleti. Po něm přichází masáž masážní pomůckou z růžového křemene, jež pomáhá zlepšit krevní oběh.

Nyní přichází na řadu oční olej, který má kuličku z růžového křemene a přírodní retinol, který pomáhá porazit vrásky. Svou večerní beauty rutinu zakončuje noční maskou na obličej ve formě kokosového želé, která v sobě má kyselinu hyaluronovou a tím zabraňuje zbytečnému zvlhčení pokožky. 

Sama Miranda ale přiznává, že krásné a kvalitní produkty nejsou všechno. Svůj den začíná s filtrovanou vodou, do které vymačká jeden celý citron, po čemž následuje celerový džus. Přiznává také, že si ráda zajde na reiki facial nebo že každý den používá kartáč na tělo. 

Podívejte se, jaké produkty přesně Miranda používá.

Čtěte dál