Víme, jak omládnout bez jehel a chemických látek

Pokud patříte mezi milovnice přírodní cesty k omlazení a zkrášlení, rozhodně byste měly zpozornět. Představujeme vám 3 revoluční metody na trhu technologických inovací v estetické medicíně.

Foto: KylieSkin

1. Biologický peeling a BTL Exilis Elite

Biologický peeling si hravě poradí nejen s vráskami, ale i s pigmentací pleti. Již po dvou ošetřeních se můžete zbavit 70 % pigmentace, jemných vrásek a jizviček. V kombinaci s přístrojovým ošetřením BTL Exilis, které otevřeně podporuje a navštěvuje například i Kim Kardashian, očekávejte oslnivé výsledky.

„Celá terapie probíhá neinvazivně, bez zatěžování pleti chemickými látkami a kyselinou hyaluronovou, kde může docházet pravidelnou aplikací k zatížení pleti a následně mnohem rychlejšímu ochabnutí a jejímu padání, pokud klientka přestane látky invazivně do pleti vpravovat,” vysvětluje spolumajitelka salonu Inka Michaela Hnátková. Pokud tedy trpíte chorobnou fobií z jehel jako já, a přesto toužíte po omlazení pleti, mohla by právě toto být ta vhodná cesta pro vás.

2. Icoone

Žijeme v době plné technologických inovací, mnoho z nich vypomáhá i v rámci estetické medicíny. Není tomu jinak ani u Icoone, který podporuje okysličení tkání, regeneraci pokožky, vyhlazuje vrásky a pokožce dodává viditelně mladší vzhled. Během této procedury dochází k odvodňovacímu účinku, který zlepšuje kvalitu a pružnost pleti, a to například i kolem všech typů jizev. Jak se říká, zdraví začíná zdravou pokožkou, takže jestli toužíte po efektu vypnutí pleti a chcete se vyhnout skalpelu, Icoone by pro vás mohl být tou pravou volbou.

3. Endospheres

Už jste o Endospheres slyšely? Možná to bylo v článku o celulitidě, kde jsme tuto metodu již zmínili. Stejně tak jako BTL Exilis a Icoone je možné ošetření tímto přístrojem aplikovat nejen na pokožku celého těla, ale dokonce i na obličej. Terapie zlepšuje tkáně obličeje a to tak, že stimuluje produkci kolagenu a elastinu. Tím, že se jedná o italskou technologii, patří mezi populární propagátorky například světoznámá blogerka Chiara Ferragni.

Foto IG chiaraferragni

Stále se vám na poli neinvazivních omlazujících ošetření nedaří zorientovat? Každé z nás vyhovuje něco jiného a kliniky zprostředkující tyto unikátní procedury vám zajisté rády poradí. Někdy totiž už krémy, genetika a zdravý životní styl nestačí. Tak proč si nepomoci nějakou z těchto účinných technologií?

Čtěte dál