Víkendové tipy Renaty Langmannové

Kde si můžete dopřát víkend plný relaxu?

Foto: Instagram Renaty Langmannové

Známá misska se na cestách ráda rozmazluje. A to nejen to nejen na těch do exotiky. I doma v Čechách má svá oblíbené místa, kam si ráda zajede na prodloužený víkend. Nám dala několik tipů, kde si může člověk dokonale odpočinout, zrelaxovat, případně si zasportovat i vychutnat dokonalá vína a romantiku.

Tak kam se vydat na pár dní?

Pro milovníky přírody, golfu a umění
Foto: archiv lokace

Miura (Čeladná)

Jako obdivovatel současného umění mě to často táhn právě do hotelu Miura, kde je sbírka současného světového umění plná neuvěřitelných skvostů. Procházíte se po chodbách a máte pocit, že jste v nějaké významné galerii. V areálu je i skvělé spa s venkovním vyhřívaným bazénem.

Pro milovníky lázní
Foto: archiv lokace

Tree of Life (Lázně Bělehrad)

Sem jezdíme s manželem už léta, když potřebujeme úplně vypnout a celé dny chodit jen po procedurách, masážích, saunách a strávit je v županu. Je to tu pro mě maximální relax. Za dva dny tady jsem jak znovu zrozená. Posílám sem i své rodiče, pro které je to vždy nejlepší dárek.

Chateau Herálec
Foto: archiv lokace

Nádherné místo s překrásnou zahradou, výbornou kuchyní a luxusním spa. Rádi si tu půjčíme kola a vyjedeme do okolí, kde jsme objevili spoustu krásných míst. Vyhovuje nám, že je zámek jen kousek od Prahy.

Vinařství U Kapličky
Foto: archiv lokace

Zaječí, jižní Morava

Tohle místo asi napořád zůstane v našich srdcích, protože tady jsme před 4 lety měli svatbu. Krásný projekt uprostřed vinic, který nabízí mnoho možností zábavy. Skvělé opět na kolo, ochutnávky vína, v létě má překrásný venkovní bazén.

Čtěte dál