Víkend otevřených dveří módního domu Fendi

Fendi se letos účastní iniciativy LVMH s názvem Les Journées Particulières. Už tento víkend!

Foto: archiv Fendi

Projekt je poctou výjimečnému savoir-faire Fendi ve všech oblastech od haute couture včetně prêt-à-porter a kožešin, přes kožené výrobky a obuv až po výbavu interiérů Fendi Casa.

Foto: archiv Fendi

Fendi představí „v přímém přenosu“ práci svých řemeslníků, kteří přijedou z ateliérů ve Florencii a v Porto San Giorgio. Přímo před návštěvníky předvedou ruční výrobu jedinečných kreací, ztělesňujících odvážnou kreativitu, experimentování a fascinující dědictví značky.

Foto: archiv Fendi

Tradice a dědictví ve světě mileniálů: rovnováha, na níž Fendi záleží a na níž staví. V prostoru je vystavena stěna věnovaná graffiti artu, kde řemeslníci z kožešnického ateliéru vytváří z vyřazených materiálů jedinečnou předlohu s kožešinovou intarzií inspirovanou graffiti. Současný a moderní design se tak prolíná s tradicí. Návštěvníci mají navíc příležitost se aktivně zapojit: vytvořit si na stěně vlastní graffiti, pořídit si s ním selfie a šířit ho virálně!

Foto: archiv Fendi

Výstava je otevřena veřejnosti od 10 do 18 hodin se vstupem zdarma bez nutnosti rezervace. Pokud budete o víkendu v Římě, určitě si akci nenechte ujít! Veškeré informace najdete zde.

Redakce Harper's Bazaaru měla jedinečnou příležitost se do této úchvatné budovy podívat a nafotit zde cover story s topmodelkou Hanou Soukupovou.

Čtěte dál