Victoria's Secret Fashion Show 2018

2100 křišťálů, 60 modelek a 1 epická show.

Po třech letech se přehlídka spodního prádla Victoria's Secret Fashion Show vrátila do New Yorku. Na přehlídce andílci kromě spodního prádla oblékli outfity a doplňky z dílny britské designérky řeckého původu Mary Katrantzou.

Zásadním kusem celé show je Swarovski Fantasy Bra, kterou letos vynesla Elsa Hosk. Podprsenka v hodnotě více jak jeden milion dolarů tvoří přes 2100 Swarovski křišťálů a její výroba trvala 930 hodin.

Ten večer se na mole objevilo celkem 60 modelek. Kromě 18 nových andílků, nechyběla Gigi Bella, Kendall Jenner, Devon Windsor, Leomie Anderson, Shanina Shaik nebo Andriana Lima, pro kterou tohle byla její poslední show pod značkou Victoria's Secret.

Show je každoročně spojena s řadou hudebních čísel. Letos se na mole spolu s modelkami objevila Bebe Rexha, The Chainsmokers, Halsey, Kelsea Ballerini, Rita Ora, Shawn Mendes a The Struts.

Na finální sestřih pro televizní premiéru si počkáme do 2. prosince. Vy se ale už teď můžete podívat na všech 73 looků z dalšího zásadního večera módy.

Čtěte dál