Victoria Beckham slaví 10 let v módním průmyslu. Jak?

Stylově a s humorem, zkrátka tak, jak to umí jen ona.

Foto: Getty Images             

Od roku 2008, kdy bývalá Spice Girl odstartovala kariéru módní návrhářky, uplynula dlouhá doba a Victoria Beckham se v této branži proslavila a udržela si v ní velmi čestné místo. V období začátků této její profesní dráhy vznikla také ikonická reklamní kampaň pro Marca Jacobse, které byla Victoria hvězdou.

Nyní, o deset let později, se Victoria rozhodla oslavit výročí své vlastní značky znovu-vytvořením hravé kampaně složené z fotografií zachycujících ji samotnou s obří nákupní taškou – jen logo Marc Jacobs nahradilo logo její značky. Za fotoaparátem opět stanul Juergen Teller.

„Když jsem byla před deseti lety součástí Marcovy kampaně, bylo to přesně v době prezentace mé první kolekce. Fotky byly vtipné, ironické, zachycená jedinečným Juergenem Tellerem. Napadlo mě, že nejlepší způsob, jak oslavit desetileté výročí značky, je znovuoživením této skvělé kampaně,“ popisuje Beckham.

Samozřejmostí bylo požádat Marca Jacobse o svolení. „Marc mi dal své požehnání a Juergen souhlasil, že se mnou bude i nyní spolupracovat, z čehož jsem měla ohromnou radost! Bylo pro mě důležité, aby se objevil na jedné z fotografií. Spolupráce s ním si moc cením a chtěla jsem, aby byla zdokumentována,“ uzavírá Beckham.

Trička s fotografiemi ke kampani jsou k dostání v e-shopu, ale pouze na omezenou dobu.

Čtěte dál