Veuve Clicquot odhaluje limitované retro balení v podobě audiokazety

Šampaňský dům Veuve Clicquot představuje stylovou edici balení v retro stylu, jež ukrývá ikonické šampaňské Veuve Clicquot Yellow Label. Ohlédněte se za létem s touto hravou limitovanou edicí boxů ve tvaru audiokazet.

Foto: archiv značky

Řekněme si upřímně, kdo nemiluje šampaňské, že? Ať už si ho užíváte při příležitosti dobrého jídla či přípitku v rámci oslav, vhodný moment se vždy najde. Proslulé šampaňské Veuve Clicquot s charakteristickou žlutou vinětou je téměř 250 let ztělesněním elegantního a smělého „art de vivre“ (umění žít). Ten mu vtiskla žena a zároveň vizionářka Barbe Nicole Ponsardin, která dům převzala v roce 1805 po svém zesnulém muži, Francoisovi Clicquotovi. Proslula heslem, které platí dodnes: „Existuje jen jedna kvalita – ta nejvyšší.“ Barbe mimo jiné zavedla mnoho inovací, včetně prvního rosé či ročníkového šampaňského. 

Nyní dům představuje limitovanou edici balení láhve ikonického šampaňského Veuve Clicquot Yellow Label. Jedná se o stylové balení v podobě designové retro kazety. Limitovaná edice přináší obaly ze 100 % recyklovaného plastu, které lze snadno odejmout a znovu využít. Tato unikátní kolekce, která potěší nejen vášnivé sběratele, nabízí boxy v 6 různých módních designech.

Šampaňský dům Veuve Clicquot oslavuje oblíbený retro styl, jenž nejen potěší svou chic estetikou, ale navíc věcem dokáže dodat nový život skrze zažité příběhy a vzpomínky. Nechte se tak unést na vlně dobré nálady a veselých vzpomínek s lahví Veuve Clicquot Yellow Label ukryté v hravém balení v podobě audiokazet a přes propukající podzim zavzpomínejte na slunečné léto. 

Tuto limitovanou edici je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách a e-shopech s vínem. Doporučená maloobchodní cena je 1 475 Kč.

Čtěte dál