Večerní beauty rituál Gwyneth Paltrow

Jaké ikonické sérum používá wellness královna Gwyneth?

Foto: Getty Images

Koupelna Gwyneth Paltrow je plná produktů Goop, což není žádným překvapením, když se jedná o kosmetiku spadající pod její vlastní brand. Na poličce má ale mimo svých osvědčených Goop pomocníků i produkty jiných značek. Co vše používá a jak vypadá její večerní beauty rituál?

„Před sprchováním nikdy nevynechávám dry brushing. Je to skvělá forma exfoliace a také účinná technika na zlepšení krevního oběhu,“ svěřuje se Gwyneth. Na mytí vlasů používá nový produkt Goop – G.Tox Himalayan Salt Scalp Scrub, který efektivně a rychle odstraní všechny stylingové přípravky, ale vlasy nevysuší. Dalším oblíbencem je tělový peeling Goop G.Tox 5 Salt Detox Body Scrub: „Je plný výživných olejů, díky kterým skvěle hydratuje!“

A jaké je tajemství Gwynethiny zářivé a zdravé pleti? Tip číslo jedna: čistící maska Exfoliating Instant Facial: „Tento produkt je jako návštěva kosmetičky v kelímku. Na obalu je sice napsáno, že se má používat třikrát týdně, ale já ho nanáším každý večer,“ přiznává. Masku nechá působit až do té doby, než začne kůže na obličeji trošku brnět, což je znamení, že aktivní složky účinkují.

„Také nedám dopustit na kultovní sérum Vintner's Daughter. Moje suchá pleť ho zbožňuje! Není to ale jen sérum na bázi oleje. April, zakladatelka značky, říká, že je přímo napěchované aktivními složkami. A já můžu potvrdit, že skutečně skvěle zklidní podrážděný obličej.“

Oční krém si Gwyneth oblíbila od značky Dr. Barbara Sturm. „V létě nepoužívám noční krém moc často. Na východním pobřeží Spojených států je ve vzduchu velká vlhkost, takže není potřeba. Ale když jsem v Kalifornii a také v zimě, tak se bez hutného nočního krému neobejdu.“ Posledním krokem je nanesení balzámu na rty od newyorské značky Love + Sage.

Gwynethino heslo „keep it simple“ evidentně funguje. Stačí se podívat na některou z #makeupfree fotek na jejím Instagramu a hned je jasné, že v jednoduchosti je opravdu krása.

Čtěte dál