Váš týden podle hvězd: 9.9.-15.9. 2019

Co vás čeká tento týden? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Máte možnost vzít svůj život do svých rukou. Číhejte na správný okamžik a ve svém zaměstnání se chopte v pravý čas iniciativy. Pobývejte pravidelně o samotě a rozjímejte o důležitých změnách ve svém životě.

Býci

Pobývejte často v přírodě a hodně cvičte. Střídejte posilování s protahováním a zamyslete se nad svými stravovacími návyky. Využijte větší schopnosti uvést do svého života pozitivní změny. Posilte svou pozici v práci a inspirujte druhé svými praktickými vhledy.

Blíženci 

Zamyslete nad silou svých vlastních slov. Někdy je méně více a vaše slova mohou tento týden padnout na úrodnou půdu, pokud se vám podaří odhadnout správné načasování. Změňte své obavy v příležitosti a své myšlenky uskutečňujte v praxi.

Raci

Ponořte se do svého vnitřního světa a pozorujte druhé tak, aniž by si všimli toho, co děláte. Naučte se předvídat různé situace ve vašem zaměstnání nebo doma a jednejte jen tehdy, kdy si budete jistí, že je ten správný okamžik. Nastal příhodný čas pro změny.

Lvi

Rychle a energicky vyřešte všechny pracovní úkoly, které se před vámi objeví, a rozhodněte se ukázat svou sílu v ten nejpříhodnější okamžik. Můžete značně posílit svůj vliv nebo někomu pomoci.

Panny

Mnoho z vás mělo nebo bude mít narozeniny, a tak se energicky pusťte do práce. Zaměřte se na všechno, co vám přijde v nepořádku. Zaměřte se především na rychlost a efektivnost. Ukažte svým nadřízeným své schopnosti a náležitě se nechte ocenit.

Váhy

Zaměřte se především na své pracovní vztahy a uveďte tyto vztahy do rovnováhy. Můžete značně přispět k větší harmonii ve vašem kolektivu. Využijte svých výborných diplomatických dovedností k tomu, abyste se cítili ve svém zaměstnání skvěle.

Štíři

Vrhněte se s plnou vervou do všech důležitých změn, které se týkají jak vašeho povolání, tak zdraví. Tiše pozorujte, co se kolem vás děje a až přijde ten správný okamžik, začněte jednat. V různých jednáních s důležitými lidmi můžete zaznamenat úspěch.

Střelci

Pokud vás něco vnitřně znepokojuje, budete mít sílu svůj problém následující týden vyřešit nebo významně posunout vpřed. Je však důležité začít jednat, ale promyšleně. Rozjímejte nad tím, co je právě teď to nejlepší a bezodkladně svůj instinkt následujte.

Kozorozi

Zaměřte se na důležité změny ve vašem povolání a využijte příjemných vlivů, který tento týden může nabídnout. Mnoho z vás prochází dlouhodobým náročným obdobím, a tak využijte dobré konstelace k tomu, aby vaše činy byli stoprocentně efektivní.

Vodnáři

Pokud již dlouhodobě toužíte ve svém zaměstnání něco změnit nebo navrhnout určité inovace, nastal ten správný čas. Nejednejte však zbrkle a dobře vybírejte nejen ty správné lidi, ale i okolnosti. Použijte svou inteligenci a buďte trpěliví.

Ryby  

Zaměřte se na důležité změny jak ve vaší práci. Použijte svou vynikající intuici i schopnost se do druhých vcítit. Jednejte jen s těmi lidmi, kteří si cení vaší dobroty a cení si vaší práce. Nenechávejte si své názory jen pro sebe a řekněte je lidem, kteří vám mohou pomoci.

Čtěte dál