Váš týden podle hvězd: 9.3. - 15.3. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Neopakujte ty stejné chyby, a dejte více času tomu, abyste se ze své minulosti poučili. Zároveň neotálejte a s odvahou se pusťte do všech nových projektů a úkolů, které vás naplňují. Nebojte se ukázat své pravé pocity a naučte se být více zranitelnými.

Býk

Buďte vnímavější ke svému tělu a dlouhodobým cílům. Nedržte se moc zpátky, protože vaše nápady mohou být v následujících letech geniální. Život se neustále mění, a přestože změny moc nemusíte, nebojte se do nich se sebevědomím vkročit.

Blíženci

Zamyslete se nad tím, jaké nejčastější myšlenky k sobě chováte. Mějte se více rádi a vězte, že myšlenky můžete kdykoliv změnit. Nestýkejte se příliš často s lidmi, kteří podporují vaše pochybnosti. Naučte se sami sebe přijímat naprosto bezpodmínečně.

Rak

Čím jste se poslední měsíc nejvíce zabývali? Měli jste strach udělat v něčem rozhodující krok? Možná nebyl ten správný čas, ale teď už nemusíte na nic čekat. Nepřemýšlejte o prvním kroku příliš dlouho, jinak ztratíte příliš mnoho psychické energie.

Lev

Vzpomeňte si na všechny projekty či zaměstnání, kde jste se cítili nejšťastnější. Zhodnoťte svou situaci a ponořte se do něčeho, co ve vás vyvolá vaši lví vášeň. Nebojte se udělat kvantový skok, ale nejdříve ho dobře promyslete.

Panna

Zaměřte se na své zdraví. Možná už vám nějaké potraviny nebo stejný druh fyzického cvičení nestačí. Těžte ze svých minulých zkušeností, ale zároveň se nebojte učinit odvážný krok vpřed. Pamatuje, že na vše se zcela připravit nedá.

Váhy

Nebojte se dát průchod svým niterným pocitům, přestože vás druhá polovička tolik neslyší. Komunikace je ve vztazích velmi důležitá, přestože občas i hodně zraňující. Milujte plně a zároveň využijte svých zkušeností, abyste mohli milovat lépe.

Štír

Zaměřte se na všechny svá sexuální dobrodružství, kterými jste v minulosti prošli. Poučte se z nich a pracujte na své intimitě tak, aby byla ještě hlubší a vášnivější, než předtím. Snažte se zcela odpustit svým bývalým partnerům, aby váš současný vztah mohl opravdu zářit.

Střelec

Čemu jste věřili před deseti roky a čemu věříte teď? Zkuste se seznámit s filozofiemi a náboženstvími odlišných kultur a hledejte v nich to společné. Zamyslete se i nad tím, jaký muž vás v tomto ohledu ovlivnil nejvíce. Byl to otec, láska z dětství nebo váš současný partner?

Kozoroh

Využijte svých životních a pracovních zkušeností k tomu, abyste si sami vytvořili práci snů. Jste nesmírně trpěliví, a tento rok je časem klíčových činů, které zcela mohou váš život změnit k lepšímu. To, co končí, je zároveň i novým, lepším začátkem.

Vodnář 

Přestože mnoho z vás raději spočívá v budoucnosti, občas je dobré zrekapitulovat vaši bohatou minulost a poučit se z ní. Buďte trpěliví a své vize nevzdávejte. Jděte na sebe rozvojový seminář a naučte se opět něčemu novému.

Ryby

Odpočívejte a rozjímejte nad svým uplynulým rokem. Pouštějte se jen do věcí, na které máte momentálně dostatek energie. Zkuste si napsat všechny sny, které pro vás v tomto životě hráli důležitou roli. Jak je to teď?

Čtěte dál