Váš týden podle hvězd: 9.12. - 15.12. 2019

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Berani

Ve vzduchu je hodně energie, tak se pusťte do všeho, o čem víte, že má být učiněno. Poučte se ze slabin a stinných stránek lidí kolem vás a nasměrujte svou energii k činnostem, které vám dávají smysl. Probuďte své sexuální kanály a pravidelně cvičte.

Býci

Zaměřte se na svůj intimní život a rozšiřte si v tomto směru své obzory. Vyzkoušejte něco nového a pravidelně cvičte. Ponořte se do své práce, protože tento týden toho můžete hodně zvládnout. Buďte ochotni se zbavit aspoň jednoho nezdravého návyku, o kterém víte.

Blíženci

Vyhýbejte se posuzování druhých a různým klepům, které dostanete z druhé ruky. Raději se rozhodněte změnit kvalitu vlastních myšlenek, pokud vás trápí různé obavy. Nedělejte si starosti a raději se pusťte do práce, která vám dává opravdový smysl.

Raci

Využijte probuzené energie k tomu, abyste dokázali odpustit určitým lidem z vaší minulosti. Zamyslete se nad svým sexuálním životem a rozhodněte se pro tuto oblast udělat něco nového. Pokud jste na něčem nebo někom příliš závislí, budete mít možnost se osvobodit.

Lvi

Ponořte se do práce a buďte co nejvíc kreativní. Vyhýbejte se úskočným a neupřímným lidem a naučte se proměňovat negativní energii v pozitivní. Když se budete věnovat smysluplným činnostem, můžete toho hodně vykonat. Investujte do sebe.  

Panny

Pravidelně cvičte jógu nebo čchi-kung, a pokud ještě necvičíte, aspoň to vyzkoušejte. Více si užívejte a otevřete se radostem života. Zaměřte se i na svůj intimní život a dovolte si vyzkoušet něco nového. Věnujte se naplno své práci a méně se u toho kritizujte.  

Váhy

Možná budete svědky různých vztahových zápletek ve svém okolí. Snažte se pochopit stinnou stránku lidské mysli, aniž byste jí propadli. Hledejte ve všem to dobré, ale nebuďte zároveň příliš naivní, protože toho umí někteří lidé velmi dobře využít.

Štíři

Jděte za svou vášní a ponořte se naplno do všech projektů nebo každodenních úkolů, které vám dávají smysl. Nikomu se nemstěte, přestože byste to zvládli levou zadní. Využijte vší energie k tomu, abyste se stali ještě lepšími. Užívejte si probuzené vášně naplno ve všech oblastech.

Střelci

Nadále oslavujte svůj nový osobní rok. Rozhodněte se zbavit aspoň jednoho negativního návyku a nahraďte ho snem nebo touhou, bez které byste nechtěli zemřít. Pravidelně cvičte a probuďte své sexuální kanály. Užívejte si sami sebe.

Kozorozi

Ponořte se do všech projektů naplno. Můžete toho tento týden udělat opravdu mnoho, a tak neotálejte. Nenechte se rozrušit dramaty lidí kolem vás, a pokud se k vám něco podobného dostane, poučte se z toho, ale do ničeho se příliš nezamotávejte.

Vodnáři

Nastal čas činů a velké produktivity. Je vhodný čas naplno vstoupit do vašich dlouho plánovaných cílů a výzev. Možná uvidíte stinné stránky některých lidí, které považujete za své přátele. Snažte se je spíš pochopit, než odsoudit.

Ryby

Své sny realizujte teď hned. Vrhněte se do všech aktivit, které dlouho odkládáte. Možná nastal příznivý čas jít za svou největší vášní. Co to pro vás znamená? Neopomíjejte svůj sexuální život a vyzkoušejte v tomto ohledu něco nového. Buďte štědří i k sobě.

Čtěte dál