Váš týden podle hvězd: 9. 8. – 15. 8. 2021

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Odvažte se jít za svými sny, přestože můžete mít strach z nejisté budoucnosti. Nenechte se nikým odradit od svých odvážných plánů a jednejte krok za krokem. Poučte se ze své minulosti a vnímejte všechny zkušenosti jako pomůcky na vaší další cestě.

Býk

Pokud ještě doma nemáte oltář svých předků, zkuste si ho vyrobit. Stačí svíčka, kalíšek s vodou, vonná tyčinka, kamínek a pár fotek vašich rodinných členů. Více svým nejbližším naslouchejte a uspořádejte společnou oslavu, kde se zase více poznáte.  

Blíženci

Vyhlaste osobní válku všem pochybnostem a obavám, které vám brání při rozvoji mnoha vašich talentů. Naučte se vytrvat aspoň u jedné záliby nebo koníčku, který vám bude pomáhat při tvorbě vašeho sebevědomí, které je klíčem k úspěchu.

Rak

Zaměřte se na výzkum své rodinné historie. Zamyslete se nad tím, ke které větvi se více nakláníte. Jsou to předci ze strany vaší matky, nebo vašeho otce? Zapište si všechny sny, ve kterých si pamatujete, že vás vaši předci navštívili, a zkuste rozluštit jejich význam.

Lev

Zkrášlete tento týden svůj domov nějakým novým nábytkem nebo svou tvůrčí aktivitou. Nakreslete obraz nebo si vytvořte strom vašich nejslavnějších i těch nejkomplikovanějších předchůdců. Přijměte jejich dary světla a poučte se z jejich stínů.

Panna

Snažte se na své rodinné příslušníky nahlížet jako na dokonalé a talentované bytosti. Nezaměřujte se příliš na jejich chyby, přestože to s nimi myslíte dobře. Zdůrazněte jejich klady a pak jim ukažte i další možnosti, které se nabízejí.

Váhy

Vzpomeňte si, čím vším jste ve svých partnerských vztazích prošli, a poučte ze svých zkušeností. Život jde nelítostně dopředu a vy máte na výběr, zda budete opakovat hříchy svých předků, nebo vytvoříte svět plný harmonie a míru.  

Štír

Zkuste tento týden navštívit své vzdálené příbuzné a více naslouchejte jejich příběhům a rozmanitým osudům. Inspirujte je svým příkladem, ale hlavně se nesnažte nikoho přesvědčit o svých názorech. Ti, kdo touží po opravdové změně, vás nepřehlédnou.

Střelec

Investujte do sebe. Těšte se z maličkostí života a navštěvujte různé festivaly, oslavy a společenské akce. Vnášejte naději tam, kde sídlí pochybnost, a využijte svůj vynikající smysl pro humor k odlehčení občas příliš vážných diskuzí.

Kozoroh

Naučte se více projevovat své nitro. Tancujte, více s druhými mluvte o svém nitru a celkově se otevřete radostem života. Možná jich je v této době méně, ale vy máte skvělou vlastnost, že z minima jste schopni vytvořit cokoliv, pro co se rozhodnete.  

Vodnář

Zkrášlete svůj domov něčím neobvyklým. Setkávejte se s novými inspirativními lidmi, se kterými můžete začít měnit tento svět. Jste v půli své roční pouti životem, a tak zesilte své původní záměry. Nenechte se ničím ani nikým odradit.

Ryby

Více si věřte. Kupte si na sebe něco pěkného a pobývejte ve společnosti lidí, kteří vás dokážou upřímně ocenit. Neberte si osobně nic z toho, co si o vás kdo z rodiny myslí, a buďte ochotni jim odpustit. Nejdříve oceňte sebe a pak služte druhým, tak jak to umíte.    

Čtěte dál