Váš týden podle hvězd: 9. 11. - 15. 11. 2020

Co vás čeká v nejbližších dnech? Přečtěte si horoskop!

Foto: Shutterstock

Beran

Udržte si dobrou náladu a neztrácejte elán. Počasí je ponuré, doba komplikovaná, ale vše se neustále mění, a tak je jasné, že váš čas přijde. Vnášejte naději, tam, kde jsou pochybnosti a radost, kde je smutek. Je vhodný čas něco doma dát do pořádku.   

Býk

Posilte své rodinné vztahy a investujte do své domácnosti. Hodně odpočívejte, protože nás čeká velmi zajímavá budoucnost. Zamyslete se rovněž nad tím, jak lépe zajistit svou budoucí finanční situaci. Investujte své peníze moudře.

Blíženci

Posilte své sebevědomí, které teď nemusí být vzhledem ke společenské situaci nejsilnější. Těšte se na nové začátky a nenechte se zmást rozporuplnými názory různých lidí. Více důvěřujte svému tělu a naučte se rozumět jeho řeči.

Rak

Odevzdávejte životu vše, co do vašeho nového života již nepatří. Hodně uklízejte a darujte své rodině to, co normálně nepoužíváte. Vytvářejte si doma symbolicky prostor pro lepší budoucnost, kterou budeme všichni společně utvářet.

Lev

Nechte své světlo zářit a vytrvejte ve svých pozitivních vizích. Pokud je už nemáte, vytvořte si nové. Období změn přináší velké příležitosti, které zatím nemusí být vidět. Chovejte se tak, jako byste již vyhráli. To vašim blízkým dodá kuráž.

Panna

Příliš nepřemýšlejte, ale jednejte. Ponořte se do všech aktivit, které vás baví. Něco opravte, pořiďte si nový nábytek a nestrachujte o budoucnost. Dělejte vše, jak nejlépe dovedete a vyhýbejte se hodnocení vašich nejbližších.

Váhy

Snažte se zjistit příběhy, které souvisí s partnerským životem vašich předků. Zvláště tehdy, pokud se vám o někom z rodiny bude zdát. Tyto příběhy mohou mít vliv na vaše nynější vztahy, aniž byste to tušili. Vhled je prvním krokem ke změně.

Štír

Nacházíme se v nejhlubší části roku a vy se v těchto „místech“ umíte skvěle orientovat. Oslavujte váš čas a těšte se na velké změny, které na nás čekají. Jednejte už teď a posilte svůj záměr. Investujte svou energii do sebe a do svých nejbližších.

Střelec

Žijeme v době, kdy lidé nevědí, čemu mají věřit a vy v sobě nosíte velkou moudrost. Udržujte si pozitivní náhled a nenechte se srazit dolů pesimismem určitých jedinců. Začněte tvořit svůj další budoucí sen. Čeká nás velmi zajímavá doba, plná obratů.

Kozoroh

Mnoho z vás po celý život bojuje s příliš realistickým pohledem na život, který má někdy sklon přejít k pesimismu. Staré končí a nové začíná. Využijte své vrozené síly k budování lepšího světa a snažte se být příkladní. Pravá síla zůstává ve všech situacích.

Vodnář

Brzy nastane váš čas, a tak neztrácejte naději, že se vaše idealistické vize začnou uskutečňovat. Odpočívejte, usmívejte se a vězte, že jste na začátku doby, která se může stát požehnáním pro celé lidstvo. Co nového lidstvu přinesete právě vy?

Ryby

Podporujte své nejbližší a snažte se najít ty nejhorší příběhy vašich předků, kteří možná byli ve vaší rodině zavrženi. Dar stínu je stejně hodnotný jako dar světla. Odpusťte těm, kteří pochybili, aby mohla přijít změna, na kterou momentálně všichni čekáme.     

Čtěte dál